تهدید اسرای جهاد اسلامی؛ تمامی سلول‌های زندان‌های اسرائیلی را به آتش می‌کشیم

 تهدید اسرای جهاد اسلامی؛ تمامی سلول‌های زندان‌های اسرائیلی را به آتش می‌کشیم

به گزارش سراج24، پس از اینکه شش اسیر فلسطینی که پنج نفر از آنان عضو جنبش جهاد اسلامی بودند، موفق شدند از زندان صهیونیستی فرار کنند، صهیونیستها حملات وحشیانه‌ای علیه اسرای فلسطینی آغاز کردند.

اسرای جهاد اسلامی در زندان «النقب» خواستار حمایت جدی از آنان و توقف حملات صهیونیستها به آنان شدند؛ حملاتی که پس از فرار این اسرا، افزایش یافته است.

به گزارش شبکه خبری المیادین، این اسرا با ارسال پیامی گفتند که قصد دارند از هر سلولی که اخراج می‌شوند، آن را به آتش بکشند.  این اقدام، در واکنش به اقدامات وحشیانه مسئولان زندان صهیونیستی است.

اسرای جهاد اسلامی هشدار دادند که متفرق کردنشان، هیچ سودی ندارد، بلکه وضعیت را وخیمتر خواهد کرد. به همین دلیل، مخالفت خود را به اطلاع مسئولان زندان ابلاغ کردند.

این اسرا از جهاد اسلامی خواستند که حمایت رسانه‌ای، سیاسی و بین‌المللی از آنان داشته باشد و این حملات سرکوبگرانه علیه اسرا را متوقف کنند.

 پس از تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه که 11 روز به طول انجامید و پس از آن آتش‌بس برقرار شد، تل‌آویو هنوز محاصره این منطقه را کاهش نداده است.

وضعیت وخیم ساکنان غزه، تداوم محاصره آنان و آغاز مجدد بمباران این منطقه توسط صهیونیستها، باعث شده است که گروههای مقاومت فلسطین، «به سرویس اطلاعاتی مصر [به عنوان طرف میانجی] پیام شدید اللحنی بدهند، مبنی بر اینکه وضعیت غزه در آستانه انفجار قرار دارد».

گروههای مقاومت تأکید کردهند که «برای مهار اسرائیل و سیاستهایش، برگه‌هایی در اختیار دارند» و به همین دلیل، «آخرین فرصت» را به این رژیم داده‌اند(جزئیات بیشتر).

در همین ارتباط، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه‌شنبه پایگاه «قادسیه» در خان‌یونس را با چند فروند موشک هدف قرار دادند.

رسانه‌های فلسطینی می‌گویند این بمباران‌ها به‌قدری شدید بوده که صدای مهیب آن کل نوار غزه را لرزانده و نور زیاد آن نیز از فواصل قابل مشاهده بود. صهیونیستها مدعی هستند که این حملات را در پاسخ به بالن‌های آتش‌زا انجام داده‌اند.

ارسال بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه باعث وقوع حریق‌هایی در زمین‌های اشغال‌شده توسط شهرک‌نشین‌های صهیونیست شده و خشم مقام‌های تل‌آویو از جمله «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم را در پی داشته است.

اخبار مرتبط

سامانه‌های پدافندی سوریه بیشتر موشک‌های اسرائیلی را منهدم کردند

حمله صهیونیست‌ها به سوریه محکوم است/ باید در برابر زورگویی تل‌آویو متحد شد

موشک‌های حماس می‌تواند زندگی روزمره اسرائیلی‌ها را مختل کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha