مشارکت یک میلیاردی خیران سلامت در ماه محرم

مشارکت یک میلیاردی خیران سلامت در ماه محرم

به گزارش سراج24، نام خیریه نان و نمک حر که هرساله در کارهای خیر پیشگام بوده و از حضور در موکب و طبخ نان برای زائران امام حسین (ع) گرفته تا برپایی موکب در مشهدالرضا (ع) و سایر کارهای خیر در شهرستان، استان و کشور، برای همه آشناست و در ایام کرونا هم توانسته با قدم‌های خیری که خیران آن برداشتند به کمک بیماران کرونایی بشتابد و نقشی در بهداشت و درمان ایفا کند.

به گفته علی عسکری مدیرعامل خیریه نان و نمک حر رفسنجان سه دستگاه کولر گازی از طرف این خیریه با همکاری موکب خاتم‌الانبیاء (ص) به مبلغ ۶۶ میلیون تومان به بیمارستان علی‌بن ابیطالب (ع) اهدا شد.

وی این کار خیر ارزشمند را بر اساس حس انسان دوستانه‌ای که خادمان موکب و خیران خیریه نسبت به مردم شهرستان رفسنجان دارند، عنوان کرد و افزود: قرار است این کولرها در بخش‌های ICU، اورژانس تنفسی و اورژانس تنفسی کودکان، نصب شوند.

عسکری خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله خیران، خیریه‌ها و موکب‌های شهرستان با هم مشارکت داشته و بررسی کنند و نسبت به رفع سایر نیازهای بیماران در بیمارستان اقدام کنند.

مشارکت یک میلیارد تومانی خیران در ماه محرم در حوزه سلامت

اما خیران رفسنجان طی این روزها هر روز خبرساز می‌شوند و با حضور خود در جمع کادر درمان یک کار خیر از خود به ثبت می‌رسانند و باقیات و صالحاتی برای خود رقم می‌زنند.

به گفته علی اسماعیلی‌ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان حسینیه فخار حدود ۸۲۵ میلیون تومان هزینه دستگاه‌ها و تشویقی کارکنان را متقبل شده است.

وی ضمن قدردانی از مشارکت خیریه‌ها و مردم، عنوان کرد: در طول ماه محرم افرادی در قالب نذر نفس، کپسول و دستگاه‌های اکسیژن‌ساز را به مراکز درمانی اهدا کردند که بیش از ۱۰۰میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی کمک شد و ما در طول این بحران توانستیم این خدمت را به بیماران ارائه کنیم.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha