دعایی: بابت چنین رئیس قوه قضائیه‌ای باید به نظام تبریک گفت

 دعایی: بابت چنین رئیس قوه قضائیه‌ای باید به نظام تبریک گفت

به گزارش سراج24، نشست دلالت‌های رسانه‌ای بیانیه گام دوم انقلاب و نقش رسانه‌ها در گام دوم انقلاب، صبح امروز (یکشنبه ۱۴ شهریور) با حضور مدیران رسانه‌ها از سوی اندیشگاه بیانیه گام دوم وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام سید محمود دعایی، مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با بیان اینکه شرایط امروز کشور شرایط مبارکی است، اظهار داشت: امروز انسجام و یکدستی خوبی در سطح حاکمیت وجود دارد که این مبارک است و جز دوران کوتاه اول انقلاب هیچ گاه چنین شرایطی نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه فضای خارج از حاکمیت مقداری ملتهب است، اظهار داشت: برخی هنوز نسبت به امید به آینده باور لازم را ندارند.

دعایی با اشاره به فضای مسموم رسانه‌ای ضدانقلاب گفت: دشمنان با تبلیغات خود و فضای مسموم رسانه‌ای نسل جوان را از ما می‌گیرد که در گام دوم انقلاب باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با اشاره به مشکلات جامعه و آسیب‌های اجتماعی گفت: بحمدلله دولت و مجلسی سر کار است که این مظالم را درک کرده اند.

دعایی اقدامات مثبت رئیس قوه قضائیه را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید به نظام تبریک گفت که رییس قوه قضائیه ای داریم

مدیر مسئول روزنامه اطلاعات افزود: آقای اژه‌ای خودش به نهادهای داخل دستگاه قضایی سر می‌زند و جاهایی می‌رود که از سرنوشت افراد آنجا خبری نبوده است. برای اولین بار یک رییس قوه قضاییه می‌آید و همه سلولها را باز می‌کند.

اخبار مرتبط

حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

زندگی فاطمه بنت اسد (س) فیلم می‌شود

اقتدار نظام اسلامی با حماسه حضور مردم رقم می‌خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha