«سراج۲۴» بررسی می کند:

طرفداران قلابی مشایی چه کسانی هستند؟/آیا او نسخه بدلی احمدی نژاد در دست بوسی مردم است؟! +تصاویر

طرفداران قلابی مشایی چه کسانی هستند؟/آیا او نسخه بدلی احمدی نژاد در دست بوسی مردم است؟! +تصاویر

اخیرا حضور اسفندیار رحیم مشایی در بین خبرنگاران افزایش معنی داری پیدار کرده است و او که سابق بر این و پس از سال ۸۵ و ۸۶ کمتر در بین خبرنگاران و انظار عمومی ظاهر می شد ظاهرا تصمیم گرفته که حضور خود را در جلو چشمها علنی تر کند.

به گزارش سراج24 اخیرا و پس از هر برنامه ای که مشایی در آن حضور دارد عده ای از افراد بعنوان حامیان وی هنگام خروجش از سالن ناگهان هویدا می شوند! پس از هر برنامه  عده‌ای افراد که ظاهرا  از جنس عوام مردم هستند به سراغ وی می آیند و با اشک ریختن و ابراز علاقه به وی این طور وانمود می کنند که او مشتاقان بسیاری دارد.
این اتفاق اخیراً در استقبال از مشایی در بازگشت از سفر مصر رخ داد که عده‌ای از زن و مرد از قم آمده بودند و به او ابراز علاقه می کردند.
چندی پیش نیز هنگام حضور مشایی از یک همایش برخی حاضران در سالن برنامه، با صدای بلند اعلام می کردند که «انشاء الله رئیس جمهور آینده است.»!
در پایان مراسم و خروج مشایی از سالن نیز پیرمردی دست به گردن مشایی انداخت و اشک می ریخت. وی مسیر کوتاهی را که باید تا خودروی خود طی می کرد قدم به قدم می ایستاد تا هر کسی که می‌تواند به او نزدیک شود و مشکلات خود را اعلام کند، اقدامی که پیش از این، کمتر اتفاق می‌افتاد.
به نظر می رسد هر چه به ایام انتخابات نزدیک تر می‌شویم این حرکات تصنعی از سوی تیم مشایی پررنگ تر می شود.
به نظر می رسد به جاست تیمی که به مشایی مشاوره تبلیغی می دهد سعی کند طوری رفتار کند که این رفتارها تصنعی و دور از ذهن و گل درشت! به نظر نیاید. ظاهرا آقای مشایی در تیم مشاوره ای - تبلیغاتی خود باید یک تجدید نظر اساسی داشته باشد چون در سال ۸۴ احمدی نژاد بعنوان نمونه اصلی این نوع تبلیغات توانست رای بیاورد ولی در سال ۹۲ مردم با دقت به نوع رفتارها و عملکردها به کاندیدا ها رای خواهند داد نه با دست بوسی افراد و نامه گرفتن از آنها!

اخبار مرتبط

آیا آمریکا قابل اعتماد است؟

دموکرات‌ها به یک جناح سیاسی کمک خواهند کرد

کامالا هریس؛ رئیس‌جمهور در سایه آمریکا کیست؟

1 نظر

ارسال نظر

capcha