منویات رهبری و سیاست‌های شورا فصل الخطاب است

 منویات رهبری و سیاست‌های شورا فصل الخطاب است

به گزارش سراج24، محمدرضا سبطی که دقایقی پیش توسط اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد اظهار کرد: از اعتماد اعضای شورای اسلامی هر گرگان سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم این شهر باشم.
وی در خصوص مهمترین برنامه‌های دارای اولویتش در مدت فعالیتش به عنوان شهردار گرگان گفت: نظم شهری و شهروندمداری اولویت اصلی من در این مدت است.
شهردار منتخب گرگان بیان کرد: بر اساس برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های شورای اسلامی شهر گرگان برای توسعه شهر و پیشرفت و آبادانی شهر گرگان حرکت خواهیم کرد.
سبطی بیان کرد: تعامل با شورا یک اصل مهم است چون من سابقه کار شورایی دارم و اهمیت این امر را درک می‌کنم.
وی اضافه کرد: تلاش داریم پیشرفت و آبادانی شهر را در تمام زمینه‌های معماری اسلامی، هویت اسلامی، فرهنگ اسلامی و بر پایه بیانات مقام معظم رهبری پیش ببریم.
شهردار منتخب گرگان در خصوص پروژه‌های گردشگری، بیان کرد: اولویت ما پروژه‌های نیمه تمام است و اولویت بعدی موضوع گردشگری و راه‌اندازی کمیسیون گردشگری و سازمان سرمایه‌گذاری در شورا و شهرداری است که پیشنهاد آن را تقدیم شورا خواهیم کرد.
سبطی بیان کرد: این شهر توانمندی‌های بسیار بالایی دارد که می‌توان با اجرای طرح‌های بسیار خوب، قابلیت‌‌های شهر را پر رنگ کرد و گرگان را به توسعه بالایی رساند.
وی اضافه کرد: موضوع زیباشناختی و زیباسازی شهر موضوع پر اهمیت بعدی است و بعد از آن اگر عمری باقی باشد در حوزه تقویت نیروهای واکنش سریع عمرانی حرکت خواهیم کرد.
شهردار منتخب گرگان گفت: شهرداری گرگان باید بتواند در حوزه حرکت‌های عمرانی و توسعه درون افزای محلات اقدامات موثری را اجرایی کند.
وی در پایان از تمام مردم گرگان و اصحاب رسانه که در مسیر پیشرفت گرگان گام بر می‌دارند تقدیر کرد.

«محمدرضا سبطی» عصر امروز در چهاردهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با کسب ۶ رای از ۹ رای اعضای شورا به عنوان شهردار گرگان انتخاب شد، همچنین در این جلسه «عیسی مهری» دو رای را کسب کرد و یک رای نیز سفید از صندوق خارج شد.

اخبار مرتبط

دستور زاکانی در مورد درآمد شهرداری تهران

دیدار شهردار منتخب بندرعباس با کانون پدران آسمانی

نماز ظهر عاشورا در چهارمحال و بختیاری اقامه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha