منویات رهبری و سیاست‌های شورا فصل الخطاب است

 منویات رهبری و سیاست‌های شورا فصل الخطاب است

به گزارش سراج24، محمدرضا سبطی که دقایقی پیش توسط اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد اظهار کرد: از اعتماد اعضای شورای اسلامی هر گرگان سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم این شهر باشم.
وی در خصوص مهمترین برنامه‌های دارای اولویتش در مدت فعالیتش به عنوان شهردار گرگان گفت: نظم شهری و شهروندمداری اولویت اصلی من در این مدت است.
شهردار منتخب گرگان بیان کرد: بر اساس برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های شورای اسلامی شهر گرگان برای توسعه شهر و پیشرفت و آبادانی شهر گرگان حرکت خواهیم کرد.
سبطی بیان کرد: تعامل با شورا یک اصل مهم است چون من سابقه کار شورایی دارم و اهمیت این امر را درک می‌کنم.
وی اضافه کرد: تلاش داریم پیشرفت و آبادانی شهر را در تمام زمینه‌های معماری اسلامی، هویت اسلامی، فرهنگ اسلامی و بر پایه بیانات مقام معظم رهبری پیش ببریم.
شهردار منتخب گرگان در خصوص پروژه‌های گردشگری، بیان کرد: اولویت ما پروژه‌های نیمه تمام است و اولویت بعدی موضوع گردشگری و راه‌اندازی کمیسیون گردشگری و سازمان سرمایه‌گذاری در شورا و شهرداری است که پیشنهاد آن را تقدیم شورا خواهیم کرد.
سبطی بیان کرد: این شهر توانمندی‌های بسیار بالایی دارد که می‌توان با اجرای طرح‌های بسیار خوب، قابلیت‌‌های شهر را پر رنگ کرد و گرگان را به توسعه بالایی رساند.
وی اضافه کرد: موضوع زیباشناختی و زیباسازی شهر موضوع پر اهمیت بعدی است و بعد از آن اگر عمری باقی باشد در حوزه تقویت نیروهای واکنش سریع عمرانی حرکت خواهیم کرد.
شهردار منتخب گرگان گفت: شهرداری گرگان باید بتواند در حوزه حرکت‌های عمرانی و توسعه درون افزای محلات اقدامات موثری را اجرایی کند.
وی در پایان از تمام مردم گرگان و اصحاب رسانه که در مسیر پیشرفت گرگان گام بر می‌دارند تقدیر کرد.

«محمدرضا سبطی» عصر امروز در چهاردهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با کسب ۶ رای از ۹ رای اعضای شورا به عنوان شهردار گرگان انتخاب شد، همچنین در این جلسه «عیسی مهری» دو رای را کسب کرد و یک رای نیز سفید از صندوق خارج شد.

اخبار مرتبط

شهردار دهدز بر اثر اصابت گلوله جان باخت

دستور زاکانی در مورد درآمد شهرداری تهران

دیدار شهردار منتخب بندرعباس با کانون پدران آسمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha