خلخال رتبه برتر کشوری را در میزان واکسیناسیون کسب کرد

 خلخال رتبه برتر کشوری را در میزان واکسیناسیون کسب کرد

به گزارش سراج24، شکر عبدی بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید اعضای قرارگاه زیستی خلخال از مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان خلخال اظهار کرد: شهرستان خلخال با بالاترین میزان تزریق واکسن کرونا، رتبه اول کشوری و استانی را کسب کرد.

وی افزود: ۴۴ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این شهرستان واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: این میزان با همت قرارگاه زیستی، بسیج و دانشکده علوم پزشکی صورت گرفته و کمبود واکسن در شهرستان خلخال نداریم.

وی با اشاره به جلسه ویدئو کنفرانسی با استاندار اردبیل از اجرای طرح جاماندگان در شهرستان خلخال به عنوان شهرستان پایلوت خبر داد و گفت: طرح جاماندگان با هدف واکسیناسیون جاماندگان سن بالا در مناطق مختلف استان و شهرستان‌ها اجرا می‌شود که در زمان لازم واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند و اکنون با حضور تیم‌های سلامت محور در محلات، شناسایی و در مراکز جامع سلامت، واکسن نوبت اول و نوبت دوم را دریافت خواهند کرد.

عضو قرارگاه زیستی استان اردبیل از مردم استان خواست تا در واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال همکاری نمایند و این طرح از ۱۳ شهریور تا ۱۸ شهریور ماه در کل استان اجرایی خواهد شد.

عبدی از زحمات سرپرست فرمانداری خلخال، اعضای قرارگاه زیستی و کادر درمان و پرستاری در جهت مدیریت کرونا و کاهش چشمگیر روند بستری‌ها و کنترل این پیک در شهرستان خلخال قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

تزریق ۱۵۱ میلیون دز واکسن کرونا استقبال و حمایت مردم را نشان می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha