عضو ارشد حزب‌الله: در برابر هیچ تجاوزی دست بسته نمی‌نشینیم

 عضو ارشد حزب‌الله: در برابر هیچ تجاوزی دست بسته نمی‌نشینیم

به گزارش سراج24، شیخ «حسن البغدادی» عضو کمیته مرکزی جنبش‌ حزب‌الله گفت، مشکل لبنانی‌ها به دلیل وجود مقامات فاسدی است که پول مردم را غارت کرده و لبنان را آستانه فروپاشی برده‌اند. برخی از این مقامات برای کسب رضایت آمریکا و اجرای دستورکارهای آن با یکدیگر مسابقه می‌دهند.  

بر اساس گزارش «العهد»، شیخ البغدادی در مراسمی که به مناسبت سالگرد شهادت «امام موسی صدر» برگزار شده بود، افزود، خلاصی از این مقامات جز با بیدار کردن مردم و وادار کردن آنها به درک حقیقت از طریق دوری از تعصبات فرقه‌ای و حزبی و سپس رفتن به سمت تشکیل سریع دولت ممکن نیست به شرط آنکه مسؤولان برای یک بار هم که شده از سهم‌خواهی‌ها دست بکشند و به منافع مردم فکر کنند.

وی افزود، در وهله سوم باید برای رفع محاصره لبنان و مقابله با احتکار تلاش کرد. همین باعث شده حزب‌الله به تلاش جدی برای تأمین نفت و مشتقات آن و نیز تأمین دارو غذا تلاش کند و باعث شده و آمریکا و مفسدان در لبنان در برابر دو گزینه قرار بگیرند: رفتن به سمت محاصره بیشتر و سیاست گرسنگی ... یا اینکه آمریکا به سمت لغو محاصره و مقابله با احتکار برود... .

شیخ البغدادی تأکید کرد، حزب‌الله در برابر هیچ تجاوزی به ملت لبنان دست بسته نخواهد نشست؛ همانگونه که از این ملت در برابر تجاوز اسرائیلی-تکفیری دفاع کرد از آن در مقابله تجاوز آمریکایی ، مقامات فاسد و طمع برخی تجار محافظت خواهد کرد.

اخبار مرتبط

۱۰۰ هزار نیروی آموزش دیده برای دفاع از لبنان داریم/ جنگ اصلی ما با اشغالگران صهیونیست است

حمله به مساجد، انتقام شکست آمریکا در افغانستان است

تمجید دختر چگوارا از ایران، سوریه، لبنان و اسرای «تونل آزادی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha