برگزاری مجالس عزاداری به زبان‌های عربی و اردو

 برگزاری مجالس عزاداری به زبان‌های عربی و اردو

به گزارش سراج24، کمال ثریا اردکانی، با اشاره به میزبانی حرم مطهر بانوی کرامت از مجالس عزاداری سالروز شهادت امام سجاد(ع) اظهار کرد: به این مناسبت با تلاش خادمان اداره امور بین‌الملل حرم مطهر مراسم عزاداری عرب زبانان در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این مراسم با سخنرانی شیخ ریاض الباوی در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۹ به وقت تهران و ۱۷:۳۰ به وقت کربلا در شبستان حضرت زهرا(س) واقع در طبقه پایین صحن امام هادی(ع) و با رعایت کامل فاصله‌های فیزیکی و دستورالعمل های بهداشتی برگزار می‌شود و در صفحه اجتماعی عرب زبانان حرم مطهر در فضای مجازی به نشانی haramqom.arabic@ به صورت زنده قابل مشاهده خواهد بود.

رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر بانوی کرامت گفت: ویژه برنامه عزاداری به زبان اردو نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۸:۳۰ به وقت تهران با سخنرانی حجت الاسلام مولانا عقیل عباس معروفی و مداحی مولانا سیدائمن رضوی و شعر خوانی محمدبشارت امام و مولانا سید شفیع حیدر رضوی در شبستان حضرت زهرا(س) واقع در صحن امام هادی(ع) برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این برنامه نیز با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار و به صورت زنده از صفحه اجتماعی اردو زبانان حرم مطهر در فضای مجازی به نشانی haramqomur@ پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

اعلام ویژه برنامه های هفتگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س)

برگزاری سوگواره ریحانه‌الحسین(ع) در مشهد، قم و شیراز

برنامه هفتگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha