سردار فدوی:

قدرت انقلاب با دو سال پیش هم قابل قیاس نیست

قدرت انقلاب با دو سال پیش هم قابل قیاس نیست

به گزارش سراج24؛ سردار فدوی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جانباز مجاهد سیدمرتضی موسوی در کهنوج کرمان اظهار داشت: تشکیل حکومت اسلامی بر مبنای اسلام صورت گرفته و بلافاصله پس از اینکه انقلاب پیروز شد همه خبائث عالم با هم متحد شدند که علیه انقلاب اقدام کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: آنها فکر می‌کردند خیلی زود می‌توانند به آنچه می‌خواهند برسند و نخست ایادی دست چندم را فرستادند اما فهمیدند انقلاب آنچنان قوت دارد که ایادی دیگر هم که آمدند و جنگ بسیار وسیعی شروع کردند و بعد از جنگ هم شکل خباثت را عوض کردند از پس آن بر نمی‌آیند چراکه انقلاب اسلامی روالی را دارد که آنها نمی‌توانند آن را شکست دهند و دست به تغییر روش‌ها زدند.

وی ادامه داد: در حالی که 42 سال است اتحاد در انقلاب اسلامی وجود دارد تمام دشمنی‌ها با نتیجه معکوس مواجه شده و استکبار هم به شکست خود اذعان می‌کنند چراکه اصل انقلاب همان اسلام است و با پیروی از امام بود که مردم یک‌دست شدند و همراهی کردند و بعد از رحلت امام هم همین روال برقرار شد و در این رابطه کسانی بودند که جلودار بودند.

فدوی با تأکید بر اینکه تنها وعده خداست که محقق می‌شود، افزود: نتایجی که از اول انقلاب تاکنون رقم خورده علی‌رغم بالاترین اتحادی که شیاطین و دشمنان انقلاب علیه نظام به‌کار گرفتند بیانگر شکست دائم آنهاست و این به خاطر این بود که مردم از ابتدای انقلاب پای کار بودند و مبارزه هیچ وقت تعطیل نشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اکنون نیز قدرت انقلاب ما نه با ابتدای انقلاب و نه دهه‌های 70 و 80 بلکه حتی با دو سال پیش هم قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره ‌رشادت‌های جانباز مجاهد سیدمرتضی موسوی در زمان جنگ و بعد از آن در منطقه خاطرنشان کرد: خانواده شهدا چراغ راه انقلاب هستند.

اخبار مرتبط

انقلاب اسلامی امروز به قدرت بزرگ دنیا تبدیل شده است

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما در سخت‌ترین کار‌ها به پیروزی رسیدیم

با حکم فرمانده معظم کل قوا، جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی انتصاب شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha