اهدای ۴۰ دستگاه اکسیژن‌ساز توسط زائر غیرایرانی به آستان قدس رضوی

 اهدای ۴۰ دستگاه اکسیژن‌ساز توسط زائر غیرایرانی به آستان قدس رضوی

به گزارش سراج24 به نقل از آستان نیوز، علیرضا اسماعیل‌زاده اظهار کرد: دستگاه‌های اکسیژن‌ساز ارسالی این زائرغیرایرانی به آستان قدس رضوی به مدیریت امور مجاورین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی تحویل داده شده و در مرکز درمانی زائرسرای رضوی در مشهد برای کمک به بیماران کرونایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مدیرکل نذورات آستان قدس رضوی گفت: مجموعه آستان قدس رضوی طبق دستور ۸ ماده‌ای تولیت این آستان مقدس برای بسیج امکانات در مقابله با موج پنجم کرونا اقدامات ارزشمندی انجام داده که در این بین، امکان مشارکت خیران و ناذران از گوشه و کنار دنیا برای کمک به درمان بیماران کرونایی فراهم شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا امکان دریافت نذورات نقدی مردمی برای کمک به درمان بیماران مبتلا به کرونا ایجاد شده و عموم مردم به‌ ویژه خیران و نیکوکاران کشور می‌توانند در قالب دو پویش اجتماعی «نذر درمان و سلامت» و «نذر آقا حساب کردند» با پرداخت مبلغ مورد نظر به ترتیب در درمان بیماران کرونایی کمک کرده یا در تسویه حساب داروی بیماران نیازمند کرونایی مشارکت داشته باشند.

اسماعیل‌زاده درباره چگونگی مشارکت در این پویش‌ها افزود: افراد نیک‌اندیش با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل نذورات آستان قدس رضوی به نشانی nazr.razavi.ir و صفحه اینستاگرام آن به نشانی nazr.razavi می‌توانند با روش‌های حضوری و غیرحضوری پرداخت نذورات خود آشنا شوند.

مدیرکل نذورات آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: نذورات مردم برای کمک به بیماران کرونا، پس از جمع‌آوری به سرعت در اختیار متولیان امر قرار داده می‌شود تا به بهترین شیوه ممکن مورد استفاده قرار بگیرد.

اخبار مرتبط

یک روز بدون فوتی کرونایی در لرستان

روز بدون فوتی کرونایی در اردبیل

تزریق دز سوم و چهارم واکسن کرونا اجباری می‌شود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha