دومین سفر استانی رئیسی:

محرومیت را از چهره سیستان و بلوچستان برمی‌داریم/ ایجاد اشتغال و رونق تولید را دولت خیلی جدی دنبال می‌کنیم

محرومیت را از چهره سیستان و بلوچستان برمی‌داریم/ ایجاد اشتغال و رونق تولید را دولت خیلی جدی دنبال می‌کنیم

به گزارش سراج24؛ رئیس جمهور‌ در دومین سفر استانی خود بدون اعلام قبلی از طریق فرودگاه کُنارک وارد شهرستان چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان شد.‌

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت.

در این سفر دو روزه تعدادی وزیران دولت سیزدهم، آیت‌الله رئیسی را همراهی می‌کنند و قرار است پس از بازدید از برخی مناطق کنارک و چابهار از مناطق مختلف استان بازدید کنند.

*نمی‌توان واژه محروم را برای سیستان و بلوچستان به کار برد

رئیس جمهور در فرودگاه کنارک در جمع خبرنگاران سفر به استانها را یکی از برنامه‌های دولت عنوان کرد و اظهار داشت: حضور رئیس جمهور در استان‌ها از باب آشنایی با مسائل و مشکلات مردم، مدیران، مناطق و به ویژه شناخت ظرفیت های اقتصادی. است.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه بعد از انقلاب کارهای فراوانی برای توسعه سیستان و بلوچستان صورت گرفته است اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله فراوانی داریم، افزود: امیدواریم در این دولت با همکارای مردم، جوانان فعال استان، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان گام‌های مهمی برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان برداشته شود.

وی ‌ایجاد اشتغال و رونق تولید را یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم دانست و تصریح کرد: تلاش داریم برای رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و مسائل فرهنگی و اجتماعی سیستان و بلوچستان که از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود گام‌های مهمی برداریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه نمی‌توان واژه محروم را برای سیستان و بلوچستان به کار برد، خاطرنشان کرد: با وجود برخورداری سیستان و بلوچستان، این استان محرومیت‌هایی دارد که می‌توان با تلاش همه ‌مسئولان، دولت و پیگیری دولتمردان گام‌های جدیدی برای رفع محرومیت برداریم.

*بازدید ‌رئیس جمهور‌ از اسکله صیادی کُنارک ‌

آیت‌الله ‌رئیسی رئیس ‌در بدو ورود به چابهار به اسکله صیادی کنارک رفت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن با صیادان و ماهیگیران حاضر در این اسکله صیادی گفت و گو کرد.

 

اخبار مرتبط

با واکسیناسیون گسترده گام بزرگی در صیانت از سلامت مردم برداشته شده

تا یک سال آینده سوت قطار در اردبیل به صدا در خواهد آمد

به استان اردبیل باید به عنوان قطب کشاورزی توجه شود/ تحول در گردشگری و صنایع تبدیلی در اولویت قرار می‌گیرند

0 نظر

ارسال نظر

capcha