حسینی: دولت آیت‌الله رئیسی برای حل مشکلات مردم دقیقه‌ای وقت تلف نمی‌کند

 حسینی: دولت آیت‌الله رئیسی برای حل مشکلات مردم دقیقه‌ای وقت تلف نمی‌کند

به گزارش سراج24، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور طی مراسمی که به مناسب شهدای هشتم شهریور برگزار شد گفت: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی با بسیج تمامی نیروهای انقلاب به دنبال ساختن کشور و احیای اعتماد مردم است، تعامل خوب بین مجلس و دولت موجب ایجاد تحول در تمام حوزه ها خواهد شد.

حسینی مطرح کرد: اعضای هیات دولت پس از تشکیل اولین جلسه خود سوگند یاد کردند که در حوزهایی مانند التزام به ارزش های انقلاب، توجه به نیازهای اولویت دار، ارج نهادن به فرصت خدمت بی منت به مردم، فساد ستیزی، قانونگرایی، پرهیز از اشرافی گری، تولید محوری، بهره گیری از فناوری های نوین، ارتباط با آحاد جامعه به خصوص نخبگان و استفاده از نیروهای جوان به دنبال تغییر و تحول در حوزهای مختلف کشور و بهتر شدن معیشت مردم باشند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر ۲ دولتمرد تراز انقلاب هستند، این شهیدان و دولتشان الگوی خوبی برای ما و دولت های آینده هستند که باید راهشان ادامه داشته باشد.

وی افزود: دولت آیت الله رییسی امروز افتخار دارد که ادامه دهنده دولت مردمی و مکتبی شهیدان باهنر و رجایی است و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذاری نخواهد کرد.

خدمتگزاران مردم باید مانند شهیدان رجایی و باهنر روحیه ایثار، فداکاری، اخلاص و شهامت را داشته باشند تا بتوانند وضعیت کشور را اصلاح کنند.

حسینی در پایان اظهار داشت: آیت الله رئیسی، وزرا و مجموع معاونین دولت شبانه روز در تلاش هستند که هرچه سریعتر مشکلاتی که برای مردم ایجاد شده را برطرف کنند و در این مسیر تلاش می‌کند هرچه سریعتر به این مهم دست پیدا کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: بازدید سرزده وزرا و مسئولان دولت از نهاد های مختلف و گفتگوی صمیمی و رو در رو با مردم نشان دهنده این است که دولت برای حل مشکلات دقیقه ای وقت تلف نمی‌کند.

اخبار مرتبط

رسانه ملی باید پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان باشد

خبر خوش رئیس‌جمهور برای دامداران/ حکمت غزلیات حافظ/ پیام رئیسی از "تخت‌جمشید" به ستمگران

کاهش نرخ بیکاری و افزایش رونق تولید دو دستور کار مهم دولت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha