برنامه جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان خوزستان

برنامه جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان خوزستان

به گزارش سراج24؛ در فاز اول آبرسانی به روستاهای استان خوزستان به یاری خیرین گرامی در خانواده دهم های ۱۰ تومانی اهالی روستای البوصیاد در شهرستان سوسنگرد که با مشکل افت شدید فشار آب و عدم دسترسی به آب لوله کشی مواجه بودند به آب لوله کشی شده دسترسی پیدا کردند.

اهالی روستای البوصیاد تا قبل از این مجبور به ذخیره آب در تانکر بودند یا باید مسیر حدود ۱۲ ساعتی را برای آوردن آب طی می کردند هم اکنون با همراهی خیرین جمعیت امام رضایی ها این مردم شریف به آب لوله کشی شده دسترسی پیدا کردند.

جمعیت امام رضایی ها در فاز دوم آبرسانی به روستاهای استان خوزستان با شناسایی روستاهایی که با کمبود آب مواجه بودند در 4 منطقه خرمشهر، ایذه، دشت آزادگان (بستان، سوسنگرد) و شادگان قرار است با تهیه پمپ و لوله‌کشی برای روستاهای مختلف، مسئله آبرسانی به این روستاها را همانند آبرسانی به روستاهای استان سیستان وبلوچستان حل و آب شرب دائمی در این مناطق از استان خوزستان جاری و ساری شود.

در حال حاضر جمعیت امام رضایی ها در عملیات آبرسانی به روستاهی استان سیستان و بلوچستان با همکاری خیرین گرامی و استفاده از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها عملیات آبرسانی به 17 روستا را آغاز کرده است که تاکنون 8 روستا از آب لوله کشی بهره مند شده اند.

اخبار مرتبط

ویدئو/ حاج حسین یکتا: نیازمند ایجاد ستاد مرکزی مردم نهاد در مبحث اربعین هستیم

پویش‌های جمعیت امام رضایی‌ها ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری رسانه ملی

توزیع۲۵ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توسط جمعیت امام رضایی‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha