امام جمعه خارگ: مجلس طرح شفافیت را تصویب کند

 امام جمعه خارگ: مجلس طرح شفافیت را تصویب کند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام موسی کمالی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در موضوع شفافیت باید پیش‌قدم شود چراکه این شفافیت نیاز امروز کشور است؛ توقع ما از نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی این است که از این جایگاه رفیع مردمی بحث شفافیت را شروع کنند.

امام جمعه جزیره خارگ با بیان اینکه شفافیت باید از خانه ملت شروع شود عنوان کرد: شفافیت باعث اعتماد مردم و ابزاری برای قدرتمندسازی مجلس و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

وی در ارتباط با ثمرات شفافیت تصریح کرد: شفاف‌سازی باعث این می‌شود که مردم عدالت را لمس کنند همچنین مردم در جریان اقدمات وکلای خود باشند لذا خواهش ما این است که بحث شفافیت را نمایندگان عزیز ما در مجلس شورای اسلامی به طور جد دنبال کنند.

این مقام مسؤول تاکید کرد: مردم از نمایندگان انقلابی خود انتظار دارند که در یک اقدام شجاعانه با پیگیری شفافیت در مجلس همچنین آرای حداکثری خود به این طرح بار دیگر در صحنه عمل انقلابی بودن خود را اثبات کنند.

کمالی گفت: از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که در بحث رای اعتماد به کابینه دولت سیزدهم شفاف‌سازی کردند و آرا خودشان را به مردم نشان دادن تقدیر و تشکر ویژه می‌کنم.

اخبار مرتبط

تولید ۱۳۰ میلیون تن محصولات کشاورزی در کشور

حامل‌های انرژی در بودجه ۱۴۰۱ تغییر نمی‌کند

مردم سیستان همچنان چشم انتظار گاز شهری هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha