اقدام جهادی قضات گلستانی جواب داد

اقدام جهادی قضات گلستانی جواب داد

به گزارش سراج24 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان گلستان، حیدر آسیابی اظهار کرد: در تعطیلاتی که به علت محدودیت‌های کرونایی در کشور اجرا شد ۶ هزار پرونده در دادگاه‌ها و دادسراهای استان وقت رسیدگی داشتند که با این تعطیلات در معرض تجدید وقت یعنی تعیین زمان جدید برای رسیدگی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در تعطیلاتی که به علت محدودیت‌های کرونایی در کشور اجرا شد ۶ هزار پرونده در دادگاه‌ها و دادسراهای استان وقت رسیدگی داشتند که با این تعطیلات در معرض تجدید وقت یعنی تعیین زمان جدید برای رسیدگی قرار گرفت.

حیدر آسیابی افزود: قضات استان در یک کار جهادی و با حضور در روزهای تعطیل و بعد از ساعت اداری، همه این پرونده‌ها را رسیدگی کردند.

آسیابی افزود: اگر این پرونده‌ها رسیدگی نمی‌شد باید تاریخ جدید برای جلسه دادگاه طرفین تعیین می‌شد که ممکن بود چند ماه بعد باشد و به این ترتیب زمان رسیدگی پرونده‌ها طولانی می‌شد.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه یکی از خواسته‌های به حق مردم از دستگاه قضایی رسیدگی زودتر به پروندهاست، افزود: در  کارگروه رفع اطاله دارسی و کارگروه پژوهشی – علمی به دنبال شناسایی و رفع گلوگاه‌ها و فرایندهای قضایی هستیم که زمان رسیدگی پرونده‌ها را طولانی می‌کند.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha