دلسوزی «محمود عباس» برای مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست در مرز غزه

 دلسوزی «محمود عباس» برای مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست در مرز غزه

به گزارش سراج24، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ارسال پیامی به «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی، مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست که برای کشتار فلسطینیان به مرز غزه اعزام شده بود، تسلیت گفت.

عباس در پیام خود آورده «جان باختن بارئیل شموئیلی که قربانی خشونت در مرز غزه شد، تسلیت می‌گویم».

به نوشته روزنامه «رأی الیوم»، این پیام عباس باعث خشم فلسطینیان شده است و در همین ارتباط دکتر «مکرم خوری مخول» استاد دانشگاه فلسطین در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: چه چیزی باعث شده که عباس برای مرگ تک‌تیرانداز صهیونیست اشغالگر که برای کشتار ملت فلسطین در نوار غزه اعزام شده بود، تسلیت بگوید.

این نخستین بار نیست که عباس برای رئیس رژیم صهیونیستی پیام تسلیت می‌فرستد و در ماه آوریل گذشته نیز با ارسال پیامی کشته شدن شماری از صهیونیست‌ها به دلیل ازدحام جمعیت در مراسمی در الجلیل را تسلیت گفت.

از سوی دیگر «عاموس گیلعاد» ژنرال بازنشسته رژیم صهیونیستی در مصاحبه با رادیو ارتش این رژیم گفت که تشکیلات خودگردان بخشی از نظام امنیتی اسرائیل است.

وی در واکنش به دیدار اخیرا عباس با «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، این دیدار را مهم توصیف کرد و گفت که همکاری بین تشکیلات خودگردان فلسطین و این رژیم در طول سال‌های گذشته به منزله «گنج استراتژیک» برای این رژیم بوده است چرا که تشکیلات خودگردان در خنثی‌سازی «عملیات تروریستی» علیه اسرائیل و جلوگیری از بحرانی شدن اوضاع کرانه باختری، نقش بسزایی داشته است.

اخبار مرتبط

قطعی گسترده برق | تیرهای غیبی که نصیب صهیونیست ها شد!

سفارت آذربایجان در تل آویو افتتاح می شود

ادعای حمله پهپادی به نفتکش صهیونیست ها در خلیج فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha