برگزاری رویداد «ما شو« در حوزه خانواده در زنجان

 برگزاری رویداد «ما شو« در حوزه خانواده در زنجان

زهرا کولیوند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان از برگزاری رویداد «ما شو» در حوزه خانواده و جمعیت خبر داد.

مسؤول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه با توجه به اهمیت و لزوم کنشگری فعال اجتماعی بین اقشار به ویژه جوانان و کمک به حل چالش‌های موجود در حوزه‌های مختلف اجتماعی بسیج دانشجویی در نظر دارد با همکاری دانشگاه‌های استان زنجان رویداد «ما شو» را برگزار کند، گفت: این طرح با محوریت ایده‌پردازی، ارائه طرح عملیاتی و اجرای طرح‌ها و با هدف شبکه‌سازی و تربیت کنشگران حوزه خانواده و احصای مسائل در این زمینه برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

وی افزود: این رویداد در سه سطح مقدماتی، آموزشی و عملیاتی طراحی شده و قصد دارد موضوعات مربوط به حوزه خانواده را برای مخاطبان رویداد بررسی و راهکارهای اجرایی را بحث کند.

کولیوند جذب و تربیت کنشگران حوزه خانواده و آسیب‌های اجتماعی را از اهداف این رویداد برشمرد و خاطرنشان کرد: احصای مسائل و مشکلات حوزه جمعیت و خانواده، تهیه بانک ایده و طرح‌های عملیاتی قابل اجرا و تعمیم در دانشگاه‌ها و محلات، ایجاد شبکه ارتباطات هم‌افزای فعالان مردمی خانواده در سراسر کشور، ایجاد بستر شناخت و تعامل در گستره مجموعه‌های هم‌عرض استانی و ملی و انتقال تجارب بومی و معرفی بسترهای همکاری در سطوح استانی و ملی از دیگر اهداف رویداد است.

مسؤول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه هسته‌ها و علاقه‌مندان می‌توانند از کارگاه‌های تخصصی این حوزه با حضور بهترین اساتید کشوری (دکتر لاور، مشاور برنامه زوجی نو، دکتر علیپور و سایر اساتید مجرب خانواده و مسئله محوری) استفاده کرده و ایده‌‌های خود را به کمک مربی‌های مجرب تکمیل کرده و بهبود ببخشند، عنوان کرد: هزینه ثبت نام ۵۰ هزار تومان و شامل تخفیف ویژه (تا ۵۰ درصد) برای بسیجیان و دانشجویان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه‌ها دهه دوم شهریورماه به مدت سه روز خواهد بود و افزود: مهلت ثبت نام از ۲۶ مرداد تا ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۰ است.

کولیوند با اشاره به اینکه از هسته‌ها و ایده‌های برتر حمایت و به صاحبان ایده جوایز نفیسی (بالغ بر ۶۰ میلیون ریال به سه گروه برتر) اهدا خواهد شد، گفت: افراد برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس و واتساپ ۰۹۳۹۴۹۲۵۳۴۵ تماس حاصل کنند.

مسؤول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان تاکید کرد: این رویداد به صورت حضوری و مجازی بوده و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

اخبار مرتبط

برگزاری اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد امیدآفرینی

برگزاری نخستین رویداد هنری بشری در خوزستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha