دستور محسنی اژه ای به رؤسای‌کل دادگستری‌ها؛ احترام ارباب‌رجوع ‌با حساسیت ویژه‌‌ ای ‌پیگیری شود

دستور محسنی اژه ای به رؤسای‌کل دادگستری‌ها؛ احترام ارباب‌رجوع ‌با حساسیت ویژه‌‌ ای ‌پیگیری شود

به گزارش سراج24؛به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازند‌ران، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون در جلسات دیدار مردمی استان، به درخواست‌ها و مشکلات 736 نفر از مراجعین به‌صورت حضوری رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر شد.

وی افزود: درملاقات چهره به چهره که با حضور معاونین برگزار می‌شود؛ پرونده قضایی و مشکلات حقوقی مراجعان بررسی و در چارچوب مقررات و در راستای تکریم ارباب‌رجوع و پیگیری حقوق مراجعان، تصمیمات اتخاذ می‌شود.

رئیس‌کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه تکریم و احترام ارباب‌رجوع و برگزاری دیدار مردمی رئیس قوه قضائیه و سایر مسئولان عالی قضایی با حساسیت ویژه‌ای موضوع تکریم و احترام ارباب رجوع را پیگیری می‌کند، گفت: رئیس قوه قضائیه خواستار توجه هرچه بیشتر به این موضوع از سوی رؤسای دادگستری‌ها، سرپرستان مجتمع‌های قضایی، قضات و کارکنان مجموعه‌های قضایی هستند.

اکبری تصریح کرد: برنامه‌های دیدار مردمی مسئولان قضایی استان در راستای اجرای سیاست‌های کلان قوه قضائیه، تکریم و احترام ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی مراجعان و خدمت‌رسانی به مردم سه‌شنبه هرهفته انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha