نیّت الهی و اقدام جهادی وجه تمایز نیروهای مسلح کشور با سایر دنیاست

 نیّت الهی و اقدام جهادی وجه تمایز نیروهای مسلح کشور با سایر دنیاست

به گزرش سراج24، به نقل از دفتر امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار فرماندهان پایگاه هشتم شکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران منطقه اصفهان با بیان اینکه فرماندهان نظامی ما در ارتش و سپاه، انسان‌های مؤمن و دارای انگیزه خدمت به جامعه اسلامی هستند، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با نیّت الهی و اقدام جهادی، خود را از سایر نیروهای نظامی دنیا متمایز ساخته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به روایتی از رسول اکرم مبنی بر ارزش نداشتن عمل، بدون نیت خوب افزود: نیت ما این است که در حکومت اسلامی کنونی بتوانیم به مردم خدمت کنیم و این خدمت ناشی از انگیزه الهی و در راستای رضای خدای مهربان است؛ همین است که نیروهای مسلح ما در صحنه‌های مختلف اعم از دفاع از کشور، خدمت‌رسانی در سیل و زلزله و امروز در شرایط کرونا تلاش می‌کنند به ملت ایران خدمت کنند.

وی تصریح کرد: هنگامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند در دنیا ارتشی مثل ارتش جمهوری اسلامی نیست، منظور ایشان این است که این ارتش دارای انگیزه الهی است و برای رضای خدا و سربلندی دین و نظام اسلامی تلاش می‌کند.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه امروز مردم ما، نیروهای مسلح را قبول دارند و از آنان حمایت می‌کنند، گفت: جوانان این کشور در نیروی زمینی، دریایی و هوایی ارتش به صورت شبانه‌روزی و در شرایط سخت و مختلف آب و هوایی، از کیان این مرز و بوم صیانت می‌کنند و اجازه هیچ‌گونه تعرضی به دشمن نمی‌دهند.  

امام جمعه اصفهان همچنین از اقدامات ویژه درمانی ارتش در شرایط ساخت کرونایی و کمک رسانی به کادر درمان و بیماران و ساخت و تجهیز بیمارستان های صحرایی تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

تزریق ۱۵۱ میلیون دز واکسن کرونا استقبال و حمایت مردم را نشان می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha