پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

 پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش سراج24، سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، در خصوص پویش «نذر آزادی»، گفت: پویش «نذر آزادی» با هدف آزادسازی زندانیان غیر عمد و در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در خصوص انجام کارهای خیر و خداپسندانه با مشارکت آزادگان از ۲۶ مردادماه آغاز و تا اربعین حسینی(ع) ادامه خواهد داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و اطلاع رسانی گسترده به امید بتوانیم یک حرکت فرهنگی خوب و اثرگذار و یک کار مؤثر و ایثارگرانه که بازخورد فرهنگی در جامعه داشته باشد  انجام دهیم و منجر به یک نتیجه شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه رویکرد دولت را بر مبنای عملکرد جهادی و تلاش برای پیشبرد کارها دانست و تصریح کرد: قطعاً سازمان‌ها باید خودشان را با این شرایط دولت جدید تطبیق بدهند بنای دولت جدید کار جهادی انجام دادن است.

وی اظهار کرد: امروز باید کاری اساسی درزمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود و با تشکیل کارگروه‌های با مشارکت دستگاه‌های فرهنگی به‌صورت تخصصی روی مصوبات بحث و گفت‌وگو صورت گیرد.

اخبار مرتبط

پویش بهجت عارفان

راه‌اندازی پویش مردمی "خاطره اعتکاف من" در فضای مجازی

پویش «پیشکش به قهرمان مردم»

0 نظر

ارسال نظر

capcha