پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

 پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش سراج24، سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، در خصوص پویش «نذر آزادی»، گفت: پویش «نذر آزادی» با هدف آزادسازی زندانیان غیر عمد و در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در خصوص انجام کارهای خیر و خداپسندانه با مشارکت آزادگان از ۲۶ مردادماه آغاز و تا اربعین حسینی(ع) ادامه خواهد داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و اطلاع رسانی گسترده به امید بتوانیم یک حرکت فرهنگی خوب و اثرگذار و یک کار مؤثر و ایثارگرانه که بازخورد فرهنگی در جامعه داشته باشد  انجام دهیم و منجر به یک نتیجه شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه رویکرد دولت را بر مبنای عملکرد جهادی و تلاش برای پیشبرد کارها دانست و تصریح کرد: قطعاً سازمان‌ها باید خودشان را با این شرایط دولت جدید تطبیق بدهند بنای دولت جدید کار جهادی انجام دادن است.

وی اظهار کرد: امروز باید کاری اساسی درزمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود و با تشکیل کارگروه‌های با مشارکت دستگاه‌های فرهنگی به‌صورت تخصصی روی مصوبات بحث و گفت‌وگو صورت گیرد.

اخبار مرتبط

پویش ملی «به رنگ مدرسه» آغاز شد

اجرای پویش «دعای هفتم صحیفه سجادیه» از سوی آستان مقدس قم

اجرای پویش نذر آبمیوه برای بیماران کرونایی توسط جبهه روحانیت مردمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha