آیت‌الله خاتمی: اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری ۲۰ مهرماه برگزار می‌شود/ ادامه بررسی طرح قانون انتخابات در نشست خبرگان

آیت‌الله خاتمی: اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری ۲۰ مهرماه برگزار می‌شود/ ادامه بررسی طرح قانون انتخابات در نشست خبرگان

به گزارش سراج24؛ آیت‌الله سید‌احمد خاتمی ظهر امروز در نشست‌خبری که در سالن جلسات دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، با اشاره به برگزاری نهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم اظهار داشت: طبق تبصره دو ماده 15 آیین‌نامه خبرگان، هیئت‌رئیسه موظف است در فاصله دو اجلاس عادی یک جلسه برگزار کند. در این جلسه پنج نفر به تشخیص هیات رئیسه، رئیس‌های کمیسیون‌ها و یک نفر به انتخاب کمیسیون برای تنظیم عملکرد کمیسیون‌ها کنار هم جمع می‌شوند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بر این اساس هشتمین جلسه مشترک هیئت‌ رئیسه و کمیسیون‌ها در دوره پنجم روز پنجشنبه 11 شهریور از ساعت 9:30 صبح در تهران برگزار می‌شود، محتوای این جلسه هم علاوه بر مسائل خبرگان و گزارش کمیسیون‌ها، بررسی مسائل خبرگان نسبت به دولت انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: آیت‌الله رئیسی خود عضو مجلس خبرگان رهبری هستند و در این جلسه، اعضای مجلس خبرگان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح خواهند کرد، در دوره‌های سابق نیز شخصیت‌هایی که موضوع به آن‌ها مربوط می‌شد، در جلسات خبرگان شرکت می‌کردند؛ برای مثال در رابطه با فضای مجازی با حضور وزیر ارتباطات وقت در گذشته جلسه‌ای برگزار شد.

اخبار مرتبط

آیت‌الله علم‌الهدی از مانور عزت ایران در لبنان تجلیل کرد/حضور رئیس جمهور در اجلاس شانگهای پیام‌های بی‌بدیلی دارد

برخی ‌می‌خواهند از ‌دولت منتخب انتقام بگیرند/ دولت روحانی "افراط و تفریط" و "بریز و بپاش‌های فراوان" داشت

دولت سیزدهم کار سختی دارد/ مشکلات در دولت روحانی انباشته شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha