مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهدای بسیج کاشان افتتاح شد

 مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهدای بسیج کاشان افتتاح شد

به گزارش سراج24، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح مرکز‌ تجمیعی واکسیناسیون شهدای بسیج کاشان اظهار کرد: ۱۸‌ ماه کشور ما مثل دیگر کشورها دچار تحول شده بود و کاشان دومین شهری بود که درگیر این ویروس شد.

امام جمعه کاشان با بیان اینکه در روزهای اولیه خوشبینانه به کرونا نگاه می‌کردیم اما در حال حاضر در موج پنجم هستیم، گفت: کادر درمان به قدری زیبا درخشید که تقدیر رهبر انقلاب را به همراه داشت.

وی با اشاره به افتتاح مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهدای بسیج کاشان افزود: نیروهای مسلح در تقلب احوال پیشاپیش جامعه می‌درخشند و در سیل، زلزله و‌ کرونا کادر نیروهای مسلح به چشم می‌آیند و‌ نیروهای مسلح در قالب تفکر بسیجی با افتتاح مرکز‌ واکسیناسیون شهدای بسیج در کنار همه مردم قرار گرفتند.

سلیمانی با بیان اینکه در کشور مراکز متعددی از جمله بنیاد برکت تولید واکسن می‌کنند، مطرح کرد: رهبر انقلاب فرمودند که برای تضمین سلامتی از واکسن‌های وارداتی استفاده نمی‌کنم و از واکسن‌های تولید داخل استفاده می‌کنم که نشان می‌دهد رهبر انقلاب نگاه ویژه‌ای به دانشمندان ایرانی دارد.

تشکیل ۶۵ قرارگاه حافظان سلامت در کاشان

کریم اکبری، فرمانده سپاه کاشان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای دفاع مقدس کاشان و شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا، کاشان نخستین شهرستان استان بود که درگیر این ویروس شد اما تجربه گران‌بهایی کسب شد و کادر سلامت کاشان به‌ خوبی توانستند موقعیت را کنترل کنند.

وی با بیان اینکه بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه مردم کاشان جهادی به صحنه آمدند، افزود: با کمک‌های مردمی بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد تومان گردش کمک‌های مؤمنانه را در کاشان داشته‌ایم.

اکبری با بیان اینکه در موضوع غربالگری و ضدعفونی معابر و طرح شهید سلیمانی بسیجیان کاشانی در صحنه حضور فعالی داشتند، گفت: با تشکیل ۶۵ قرارگاه حافظان سلامت، اوج خدمت در شهرستان کاشان ایجاد شد که این روحیه جهاد ایثار و شهادت در بین فرزندان بسیجی کاشان کماکان ادامه دارد.

فرمانده سپاه کاشان در پایان مطرح کرد: امیدوارم بتوانیم خدمتگزاری به مردم ولایت‌مدار کاشان را ادامه بدهیم.

اخبار مرتبط

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

تزریق ۱۵۱ میلیون دز واکسن کرونا استقبال و حمایت مردم را نشان می دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha