اسماعیلی:

به‌ زودی بسته حمایتی برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا آماده می‌شود

به‌ زودی بسته حمایتی برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا آماده می‌شود

به گزارش سراج24؛ نخستین جلسه شورای مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم صبح امروز با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان، مدیران، روسای سازمان‌ها ( به صورت حضوری) و مدیران ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها (به صورت وبیناری) در محل سالن جلسات این وزارتخانه برگزار شد.

اسماعیلی در این جلسه با اشاره به برخی خسارت‌های ناشی از کرونا بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری کشور، تاکید کرد: به زودی بسته ویژه حمایت از حوزه‌های فرهنگ، هنر و رسانه برای جبران خسارت‌های ناشی از این ویروس آماده می‌شود.

وی در عین حال تصریح کرد: پس از بررسی‌های همه جانبه و جمع بندی‌های لازم، بسته حمایتی آماده و تمهیدات ضروری برای اجرای آن در نظر گرفته می‌شود.

اسماعیلی در ادامه با اشاره به اهمیت ضرورت توجه بر مرجعیت سیاستگذاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: مرجعیت این وزارتخانه باید تقویت شود و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی اقدامات و فعالیت‌های این وارتخانه در بخش‌های مختلف هم اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های جاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کمترین وقفه ادامه خواهد داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان افزود: فعالیت‌های فرهنگی و هنری در مناطق مرزی و کم برخوردار دارای اهمیت است و وضعیت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها از نظر ساختاری و منابع بودجه ای با محدودیت‌های جدی برخوردار است که در این دوره این موضوع مورد توجه قرار می‌گیرد و اقدامات مهمی در این راستا در دستور کار قرار داده شده است.

اخبار مرتبط

تدبیر دولت سیزدهم برای تخصیص ارز متشکل به دفاتر زیارتی

اسماعیلی: از آزادی بیان در حوزه فرهنگ دفاع می‌کنیم

پیام تسلیت وزیر ارشاد بابت درگذشت ابوالقاسم حسینجانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha