گام اول دولت سیزدهم باید نظارت بر گرانفروشی باشد

گام اول دولت سیزدهم باید نظارت بر گرانفروشی باشد

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهر دماوند، ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر دماوند که در مصلای نماز جمعه دماوند برگزار شد، با اشاره به مهم‌ترین رویدادهای پیش رو اظهار کرد: ۸ شهریور سال روز انفجار دفتر نخست وزیری توسط منافقین و شهادت مظلومانه آقایان رجایی و باهنر در سال ۱۳۶۰ است، تروریست‌ها حذف فیزیکی انقلابیون متفکر و جهادی را راهکار مناسب برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی می‌دانند از جمله گروهک‌های سال های اخیر می توان به گروهک داعش، گروهک جیش العدل و ... اشاره کرد که همه‌ی اینها باعث از دست دادن و شهادت مردان بزرگی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی شد.

وی گفت: تروریست‌های تکفیری و جنایتکار از آمریکا متولد شده و در دامن مستکبرین تربیت شدند و توسط آنها پشتیبانی می شوند، مسئولان و سران کشورهای اسلامی باید مواظب توطئه‌های دولت آمریکا باشند و با سیاست شیطانی آنها مقابله کنند.

امام جمعه دماوند با اشاره به اظهارات اخیر سیدحسن نصرالله عنوان کرد: اکنون کشتی‌های حامل سوخت به سمت لبنان روانه هستند که سید حسن نصرالله در روز عاشورا بیان کرد "تعرضی به این کشتی‌ها مانند تعرض به خاک لبنان است که دولت عکس العمل سختی نشان خواهد داد" این اقدام ایران باعث شکست سخت شرکت‌های بزرگ وابسته به عربستان، امارات و غرب شد.

دماوندی ادامه داد: ایران بعد از فروش سوخت به ونزوئلا و سوریه این بار به کمک لبنان رفت و روابط خود را محکم تر کرد، با این حرکت دولت ایران بار دیگر قدرت خود را به مردم جهان نشان داد و سناریوی تحریم هراسی را به رنگ باختن تبدیل کرد.

وی گفت: دولت سیزدهم وارث انبوهی از مشکلات اقتصادی معیشتی است که مردم منتظر اقدامات لازم و حمایت فوری کوتاه مدت و دراز مدت از دولت هستند.

امام جمعه دماوند در پایان خاطر نشان کرد: مدیران دولت جدید باید نماد شفافیت، صداقت، پاسخگویی باشند،گام اول دولت سیزدهم باید کنترل بازار و جلوگیری از گرانفروشی باشد، در شهرستان دماوند نظارت‌ها بر قیمت ضعیف شده و مردم از این همه گرانفروشی گله من هستند.

اخبار مرتبط

نماز جمعه باید خط دهی سیاسی انقلابی برای جوانان داشته باشد

نباید جایگاه نماز جمعه را به جناح و گروه خاصی اختصاص بدهیم

همه باید برای خدمت مسابقه بگذارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha