مادران شهدا خاطرات ماندگار و زنده جمهوری اسلامی هستند

 مادران شهدا خاطرات ماندگار و زنده جمهوری اسلامی هستند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در مراسم ختم مادر شهیدان خلخالی که در گلزار شهدای سید فتح الله برگزار شد، اظهار کرد: در خصوص دفن مادر شهید در کنار قبور شهدا رهبر معظم انقلاب دستور داد که خانواده هر درخواستی دارد آن را انجام دهید و نسبت به مادر شهیدان خلخالی علاقه زیادی داشت.

وی گفت: انسان با خدای بزرگ عهد بسته جز حق مطلق، جز الله و جز خدای رحمان الرحیم عبادت نکند به همین خاطر همه انبیاء این مسیر را طی می کند و انسان را به راه راست هدایت می کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: بعضی از زن ها در جامعه و کشور هستند که از هزار مرد، مردتر هستند و مادر شهیدان خلخالی نیز جزو همین زنان هست که از مردها مردتر است چرا که در راه عهد و پیمان با خدا سه فرزند شهید خود را تقدیم نظام، انقلاب و ولایت کرده است.

حجت الاسلام شکری بیان کرد: کل کشور و مردم ورامین به مادر شهیدان خلخالی احترام قائل هستند چرا که مقام و منزلت مادر شهیدان جایگاه والایی در بین دیار ۱۵ خرداد دارد، دیاری که پرچم دار قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ هستند.

وی تصریح کرد: جایگاه شهدا عالی و تعالی است، باید مزار شهدا با عارفان دل سوختگان باشد و مردم جهت نیازها و حاجتهای خود به مزار شهدا حضور پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: قدر خانواده معظم شهدا به خصوص مادران بزرگوار شهدا را بدانید چرا که مادران شهدا خاطرات ماندگار و زنده جمهوری اسلامی ایران هستند.

اخبار مرتبط

راه شهدا باید ادامه داشته باشد/گریه کنندگان برای امام حسین (ع) جایگاه خوبی دارند

دفاع مقدس یک مکتب انسان‌ساز در دست معلمان است

آیت‌الله اختری: امیدواریم همه طیف‌های لبنان با جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha