مادر شهیدان «احمد و امان‌الله لری‌گوئینی» به فرزندان شهیدش پیوست

 مادر شهیدان «احمد و امان‌الله لری‌گوئینی» به فرزندان شهیدش پیوست

به گزارش سراج24، حاجیه‌خانم ربابه ارجمند مادر شهیدان والامقام احمد و امان‌الله لری‌گوئینی در سن 95سالگی به علت کهولت سن به فرزندان شهید خود پیوست و عصر امروز طی مراسمی و با حضور خانواده شهید و مسئولان در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

گفتنی است، احمد لری‌گوئینی در عملیات کربلای یک در سال 65 و امان‌الله لری‌گوئینی در کربلای 5 در سال 65 در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

همچنین امام جمعه و فرماندار سیرجان طی پیامی درگذشت این بانوی فداکار و اسوه صبر و مقاومت را تسلیت گفتند که در این پیام آمده است: تلاش مؤمنانه آن بانوی عفیف و پاکدامن که با اقتدا به بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، فرزندانی برومند، مجاهد و انقلابی تربیت کرد در سپهر مقاومت و ظلم‌ستیزی ملت عظیم‌الشأن ایران می‌درخشد و الگویی ماندگار و ارزشمند را برای زنان این سرزمین به ودیعت نهاده است.

به گزارش فارس، شهرستان سیرجان دارای 600 شهید و 120 نفر آزاده و بیش از 2 هزار نفر جانباز از دوران دفاع مقدس است که سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.

اخبار مرتبط

خاطراتی از مادران چشم انتظار شهدا

تسلیت نماینده ولی‌فقیه به مناسبت درگذشت مادر شهید «اکبر آخش»

پیکر مادر شهید شهریاری با حضور مسؤولان کشوری و استانی تشییع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha