دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید جواد خاضع در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم بزرگداشت شهدای دولت گفت: منافقین کوردل سال ۱۳۶۰ در یک عملیات تروریستی محمدعلی رجایی و باهنر را به شهادت رساندند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نام‌گذاری سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی به‌نام هفته دولت را هوشمندانه و دارای پیام دانست و گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی لیبرال‌ها بر کشور حکومت داشتند و دولت شهید رجایی اولین دولت انقلابی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود بنابراین نام‌گذاری هفته دولت این پیام را به همراه داشت که روش و منش لیبرال‌ها در کشور مضر و خطرناک است و نمی‌شود برای کشور انقلابی با روحیه لیبرالی تصمیم گرفت.

وی با یادآوری این نکته که ایران قربانی تروریست است و ۱۷ هزار شهید از مردم عادی گرفته تا نخست‌وزیر کشور گویای این موضوع است، افزود: آن سال‌ها منافقین به دنبال حذف فیزیکی مسئولان نظام بودند تا جلوی پیشرفت و توسعه کشور را بگیرند اما علی‌رغم همه نقشه‌ ها و ترورها این اسلامی رشد کرد و بالنده شد و مردم برای دفاع از این کشور هر روز مصمم‌تر در میدان هستند.

این مسئول با اشاره به  ترور شهید محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته در سال گذشته گفت: منافقین و دشمنان در کنار پروژه ترور نفوذ به مراکز مهم، حساس و تصمیم‌گیر را در دستور کار قرار دادند تا با نفوذ به دسنگاه‌های مهم تفرقه ایجاد کنند مردم را ناامید و به انقلاب بی‌اعتماد کنند و ارمان‌ها و شعارهای انقلاب را تحریف کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال القای"شعار ما نمی‌توانیم" به جامعه هستند، عنوان کرد: تحریم و تحریف‌ها همه نتیجه نفوذ است که برای از بین بردن تحریم‌ها و حذف تحریف‌ها باید دست جریان نفوذ را قطع کرد که راه قطع آن هم تشکیل دولت انقلابی است.

خاضع با اشاره به اینکه مسئولان دولت انقلابی باید راه و روش زندگی و خدمت شهید رجایی را الگوی خود قرار دهند، افزود: بی اعتمادی به وعده‌های دشمن و مبارزه با فساد از برجسته‌ترین ویژگی‌های این شهیدان است که دولتمردان باید الگو قرار دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با ابراز امیدواری از اینکه مدیران دولت سیزدهم دست جریان نفوذ در کشور را قطع کنند، افزود: اگر این کار صورت گیرد جریان تحریم و تحریف شکست خواهند خورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یاد و خاطره شهدای دولت باید گرامی داشته شود، بیان کرد: تلاش می‌کنیم حتی‌الامکان برنامه‌ها و مناسبت‌های انقلابی تعطیل نشود و سلامت محور برگزار شود.

وی با تاکید بر فضاسازی شهری در هفته دولت گفت: دستگاه‌های دولتی برای گرامیداشت این روز پای کار بیایند ضمن اینکه دستاوردها و عملکرد دولت در این هفته به مردم گزارش داده شود.
خاضع عنوان کرد: برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت در مناطقی که نماز جمعه برگزار می‌شود گرامی داشته و سخنرانان به تبیین شخصیت شهیدان رجایی و باهنر و همچنین ویژگی‌های دولت می‌پردازند.

اخبار مرتبط

فراکسیون حزب‌الله: نمی‌گذاریم دشمن صهیونیستی به خواسته‌اش برسد

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha