حجت‌الاسلام فاطمی‌پور معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها شد

 حجت‌الاسلام فاطمی‌پور معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها شد

به گزارش سراج24، با حکم حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها حجت الاسلام مهدی فاطمی پور به عنوان معاون فرهنگی و سیاسی این نهاد منصوب شد.

 حجت الاسلام مهدی فاطمی پور پیش از این مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان بود.

متن حکم زستمی برای  حجت الاسلام فاطمی پور به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مهدی فاطمی پور«زید عزّه»

تعمیق معرفت دینی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اخلاقی در میان قشرهای مختلف دانشگاهی به ویژه دانشجویان و فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها و نیز بهره‌گیری از استعداد ها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش تفکر اسلام ناب از اهداف مهم انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. بدیهی است نهاد نمایندگی در این راستا باید حداکثر اهتمام و تلاش خویش را بکار گیرد.

بیانیه گام دوم و سند دانشگاه اسلامی، چشم انداز تحولات آتی نظام آموزش عالی ، دانشگاه ها و مجموعه نهاد می‌باشد؛ لذا از معاونت فرهنگی سیاسی نهاد انتظار می رود با رویکرد حمایت و پشتیبانی از دستگاه های آموزش عالی ، دفاتر نهاد و مجموعه عناصر مومن و انقلابی و با بهره مندی از نیروهای طراح و ایده پرداز و خلق ایده ها و راه کارهای نو در راستای تحقق گفتمانی و عملیاتی سازی آرمانهای بیانیه گام دوم و سند دانشگاه اسلامی، گام های متقن و مؤثری برداشته شود.

از این ‌رو ضمن تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات حجت الاسلام والمسلمین تقوی «دام عزه» در طول دوران تصدی این مسئولیت، جنابعالی را که به فضل علمی و اخلاقی، نشاط و پویایی و مدیریت جهادی شناخته می‌شوید به عنوان معاون فرهنگی سیاسی منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از روشهای نوین، فضای مجازی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی و اهتمام ویژه به دیدگاه های دفاتر نهاد و ارتباط قوی با مدیران دستگاههای آ»وزش عالی و تشکل های انقلابی دانشجویی و استادی، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید. ان شاء الله
مصطفی رستمی

اخبار مرتبط

مهمترین مسئله در قرآن پس از توحید چیست؟

میراث گران‌بهای مرد میدان کابوس صهیونیست‌ها شد

استفاده از ظرفیت دانشگاهیان برای ارائه نظرات کارشناسی به مجلس

0 نظر

ارسال نظر

capcha