پیشکسوتان دفاع مقدس الگوی ایستادگی و مقاومت برای نسل آینده هستند

 پیشکسوتان دفاع مقدس الگوی ایستادگی و مقاومت برای نسل آینده هستند

به گزارش سراج24، سردار سیدصادق حسینی در دیدار پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه بیجار که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات سپاه بیجار برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با تاسی از امام حسین(ع) به قیام علیه ظلم و استکبار پرداختند.

وی افزود: وجود بازنشستگان سپاه، یادگاران هشت سال دفاع مقدس مایه افتخار مجموعه سپاه است و شما مجاهدان دیروز و مدافعان امروز چنان ضربه مهلکی بر بدنه دشمن وارد کردید که امروز روحیه دفاعی در برابر ایران اسلامی به خود گرفته است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: پیشکسوتان بهترین الگوهای ایستادگی و مقاومت برای ملت و نسل آینده هستند و امروز جوانان و نوجوانان ایرانی باید پیشکسوتان را الگوی خود برای پیشبرد اهداف انقلاب قرار دهند تا با تمام توان رو به جلو حرکت کرده و زمینه پیشرفت کشور در تمام ابعاد فراهم شود.

سردار حسینی ادامه داد: اگر ما تجربیات هشت سال دفاع مقدس و آن ایثار و گذشت‌ها را ملاک قرار دهیم از موانع و مشکلات امروز که دشمن برای ما پهن کرده نیز به‌راحتی عبور خواهیم کرد چرا که امروزه دارای ظرفیت و تجربه زیادی هستیم.

وی عنوان کرد: نیروهای جوان سپاه باید از دانش و تجربه پیشکسوتان دفاع مقدس بیشتر بهره‌برداری کنند، چرا که پیشکسوتان دفاع مقدس در انتقال آرمان‌های انقلاب بسیار موثر هستند.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha