پیشکسوتان دفاع مقدس الگوی ایستادگی و مقاومت برای نسل آینده هستند

 پیشکسوتان دفاع مقدس الگوی ایستادگی و مقاومت برای نسل آینده هستند

به گزارش سراج24، سردار سیدصادق حسینی در دیدار پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه بیجار که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات سپاه بیجار برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با تاسی از امام حسین(ع) به قیام علیه ظلم و استکبار پرداختند.

وی افزود: وجود بازنشستگان سپاه، یادگاران هشت سال دفاع مقدس مایه افتخار مجموعه سپاه است و شما مجاهدان دیروز و مدافعان امروز چنان ضربه مهلکی بر بدنه دشمن وارد کردید که امروز روحیه دفاعی در برابر ایران اسلامی به خود گرفته است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: پیشکسوتان بهترین الگوهای ایستادگی و مقاومت برای ملت و نسل آینده هستند و امروز جوانان و نوجوانان ایرانی باید پیشکسوتان را الگوی خود برای پیشبرد اهداف انقلاب قرار دهند تا با تمام توان رو به جلو حرکت کرده و زمینه پیشرفت کشور در تمام ابعاد فراهم شود.

سردار حسینی ادامه داد: اگر ما تجربیات هشت سال دفاع مقدس و آن ایثار و گذشت‌ها را ملاک قرار دهیم از موانع و مشکلات امروز که دشمن برای ما پهن کرده نیز به‌راحتی عبور خواهیم کرد چرا که امروزه دارای ظرفیت و تجربه زیادی هستیم.

وی عنوان کرد: نیروهای جوان سپاه باید از دانش و تجربه پیشکسوتان دفاع مقدس بیشتر بهره‌برداری کنند، چرا که پیشکسوتان دفاع مقدس در انتقال آرمان‌های انقلاب بسیار موثر هستند.

اخبار مرتبط

انجام ۳ هزار فعالیت ویژه هفته دفاع مقدس در سمنان

مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان وارد فاز موزه‌آرایی شد

۱۲۰۰ نوجوان مداح در پانزدهمین آیین تجلیل از «نوگلان حسینی» شرکت کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha