آمادگی بیش از 500 گروه جهادی استان برای مقابله با کرونا

 آمادگی بیش از 500 گروه جهادی استان برای مقابله با کرونا

به گزارش سراج24، هوشنگ فولادی امروز گفت: خدمت بی‌منت به هم استانی‌ها در سراسر استان رسالت گروه‌های جهادی است و آحاد جهادگران استان در کنار فعالیت‌های سالیانه خود خادم مردم طی یک و نیم سال اخیر در مقابله با ویروس کرونا بوده‌اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع ) با اشاره به حضور جهادگران در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تیم‌های مراقبتی، نظارتی و حمایتی افزود: گروه‌های جهادی بسیج در این طرح با پایش افراد از درب منازل و شناسایی بیماران ناقل کرونا به کاهش گسترش این ویروس کمک می‌کنند.

فولادی طرح «همیار بیمار» و خدمت جهادگران در خط مقدم مبارزه با کرونا دوشادوش کادر درمان را از فعالیت‌های جهادگران بسیجی استان در دوران حاد گسترش این ویروس خواند و اظهارکرد: هم‌اکنون نیز گروه‌های جهادی در جای جای استان مشغول خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی و خانواده‌های ایشان هستند.

وی اهدای بسته‌های معیشتی، تهیه ملزومات بیماران و سالمندان، کمک به کادر درمانی و کمک‌های مالی و معنوی به اصناف آسیب دیده از کرونا را از سایر اقدامات گروه‌های جهادی بسیج استان در ایام شیوع ویروس کرونا برشمرد.

فولادی تصریح‌کرد: با صدور فرمان مجدد رهبر معظم انقلاب مبنی بر شدت‌ بخشیدن به امور کمک‌رسانی به بیماران و آسیب‌دیدگان کرونایی و ریشه‌کنی سریع‌تر این ویروس از سطح جامعه، بیش از 500 گروه جهادی بسیجی استان آمادگی کامل دارند در هماهنگی با مجموعه‌های پزشکی و درمانی جهت مقابله با ویروس جهش یافته کرونا خدمت‌رسانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است با همدلی، هماهنگی، هم‌افزایی و اقدام عملی و میدانی همه مسئولان دولتی،گروه‌های جهادی، نهادهای حمایتی، تشکل‌های مردمی و خیرین مشکلات خانواده‌های درگیر با بیماری و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا مرتفع گردد.

اخبار مرتبط

آب‌رسانی به ۱۲۵ روستای لرستان توسط سازمان بسیج سازندگی

مراسم ۱۳ آبان امسال اهمیت و برجستگی ویژه ای دارد

سردار معروفی: امنیت مردم خط قرمز سپاه و بسیج است

0 نظر

ارسال نظر

capcha