آمادگی بیش از 500 گروه جهادی استان برای مقابله با کرونا

 آمادگی بیش از 500 گروه جهادی استان برای مقابله با کرونا

به گزارش سراج24، هوشنگ فولادی امروز گفت: خدمت بی‌منت به هم استانی‌ها در سراسر استان رسالت گروه‌های جهادی است و آحاد جهادگران استان در کنار فعالیت‌های سالیانه خود خادم مردم طی یک و نیم سال اخیر در مقابله با ویروس کرونا بوده‌اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع ) با اشاره به حضور جهادگران در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تیم‌های مراقبتی، نظارتی و حمایتی افزود: گروه‌های جهادی بسیج در این طرح با پایش افراد از درب منازل و شناسایی بیماران ناقل کرونا به کاهش گسترش این ویروس کمک می‌کنند.

فولادی طرح «همیار بیمار» و خدمت جهادگران در خط مقدم مبارزه با کرونا دوشادوش کادر درمان را از فعالیت‌های جهادگران بسیجی استان در دوران حاد گسترش این ویروس خواند و اظهارکرد: هم‌اکنون نیز گروه‌های جهادی در جای جای استان مشغول خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی و خانواده‌های ایشان هستند.

وی اهدای بسته‌های معیشتی، تهیه ملزومات بیماران و سالمندان، کمک به کادر درمانی و کمک‌های مالی و معنوی به اصناف آسیب دیده از کرونا را از سایر اقدامات گروه‌های جهادی بسیج استان در ایام شیوع ویروس کرونا برشمرد.

فولادی تصریح‌کرد: با صدور فرمان مجدد رهبر معظم انقلاب مبنی بر شدت‌ بخشیدن به امور کمک‌رسانی به بیماران و آسیب‌دیدگان کرونایی و ریشه‌کنی سریع‌تر این ویروس از سطح جامعه، بیش از 500 گروه جهادی بسیجی استان آمادگی کامل دارند در هماهنگی با مجموعه‌های پزشکی و درمانی جهت مقابله با ویروس جهش یافته کرونا خدمت‌رسانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است با همدلی، هماهنگی، هم‌افزایی و اقدام عملی و میدانی همه مسئولان دولتی،گروه‌های جهادی، نهادهای حمایتی، تشکل‌های مردمی و خیرین مشکلات خانواده‌های درگیر با بیماری و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا مرتفع گردد.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

نوبت‌دهی واکسیناسیون کرونا برای سنین ۱۲ سال به بالا آغاز شد

انجام تست سریع کرونا در بازگشت از کربلا

0 نظر

ارسال نظر

capcha