شهادت یک فلسطینی پس از چهار روز تحمل درد و رنج

 شهادت یک فلسطینی پس از چهار روز تحمل درد و رنج

به گزارش سراج24، «اسامه خالد ادعیع» جوان 32 ساله اهل غزه، امروز (چهارشنبه) بر اثر جراحات وارده طی تیراندازی مأموران رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

به نوشته وبگاه خبری معا، او شنبه گذشته که در راهپیمایی بازگشت در کنار اردوگاه «ملکه» در شرق منطقه غزه شرکت کرده بود، مورد اصابت گلوله صهیونیست‌ها قرار گرفت. اسامه خالد از ساکنان اردوگاه «جبالیا» در شمال غزه است که برای حضور در این مراسم به شرق غزه رفته بود.

این جوان فلسطینی پر از جراحت شدید در بیمارستان «الشفاء» در شهر غزه بستری شده بود که امروز به شهادت رسید.

راهپیمایی بازگشت در روز شنبه به درگیری شدید میان فلسطینی‌ها و مأموران رژیم صهیونیستی منجر شد تا جایی که ۴۱ فلسطینی زخمی شدند که ۲۲ نفر از آن‌ها کودک بودند.

اوج‌گیری دوباره تظاهرات بازگشت در مرز نوار غزه با فلسطینی اشغالی در شرایطی است که رژیم صهیونیستی کار ساخت دومین دیوار امنیتی در مرز نوار غزه را آغاز کرده است و همزمان جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه برای دومین بار در هفته جاری حملات گسترده و سنگینی را به مناطق مختلف از نوار غزه انجام دادند.

در مقابل نیز  «موسی ابومرزوق» عضو دفتر سیاسی حماس دیروز (سه شنبه) در نشستی گفت که گزینه درگیری فراگیر با رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان روی میز گروه‌های مقاومت فلسطینی است.

اخبار مرتبط

سیلی نویسنده معروف ایرلندی به صورت آپارتاید اسرائیل

درگیری شدید فلسطینی ها و نظامیان رژیم صهونیستی در قدس اشغالی

حماس: هدف از توافق‌های عادی‌سازی روابط، ادغام اسرائیل در منطقه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha