کمک‌های عاشورایى ووشو به «بشاگرد» رسید

کمک‌های عاشورایى ووشو به «بشاگرد» رسید

به گزارش سراج24، رزمایش کمک‌های مؤمنانه فدراسیون ووشو با حمایت «بنیاد سپاس لحظه» به‌همت هیأت ووشو استان هرمزگان که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار شد به دست مردم نیازمند بشاگرد رسید و در این منطقه توزیع شد.

این بسته‌های معیشتی شامل برنج، مواد شوینده، رب گوجه، ماکارونی، روغن و حبوبات است که ارزش هر بسته حدود چهارصد هزار تومان تخمین زده می‌شود.

در این مرحله ۳۰۰ بسته معیشتی به این منطقه ارسال شد که ۱۵۰ بسته آن از سوی فدراسیون ووشو با همکاری بنیاد سپاس لحظه صورت پذیرفت و الباقی آن از سوی هیأت ووشو هرمزگان با حمایت ورزشکاران و خیرین تأمین شد.

تا لحظه‌ای که در ووشو هستم اینگونه برنامه‌ها ادامه دارد

علیرضا بهرمن رئیس هیأت ووشو هرمزگان در این باره با خبرنگار فارس گفت: به لطف الهی از ابتدای ایام کرونا تا به امروز در پی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) چهار دوره رزمایش کمک مؤمنانه از سوی هیأت ووشو هرمزگان با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان برگزار کرده‌ایم و این پنجمین رزمایش است که با همکاری فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران و حمایت بنیاد سپاس لحظه در ایام تاسوعا و عاشوای حسینی برگزار شد.

وی افزود: این اقلام بنا به نیت ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر امیر صدیقی به بشاگرد ارسال شد و به امید خدا در مرحله بعد قصد داریم با حمایت خیرین و دوستان نیک‌اندیشم، رزمایشی را جهت کمک به محلات حاشیه شهر بندرعباس برگزار کنیم.

رئیس هیأت ووشو استان هرمزگان اظهار داشت: ۳۰۰ بسته معیشتی به بشاگرد ارسال شد که ۱۵۰ بسته نیز سهم فدراسیون ووشو و بنیاد سپاس لحظه بود و ۱۵۰ بسته هم از طریق هیأت ووشو استان با حمایت خیرین و دوستان نیک‌اندیشم تهیه شد.

بهرمن در پایان خاطرنشان ساخت: هیأت ووشو هرمزگان پیشرو در اقدامات فرهنگی است و تا لحظه‌ای که در ووشوی هرمزگان حضور دارم در کنار امورات قهرمانی نیز برنامه‌های فرهنگی هم بطور ویژه دنبال می‌شود چراکه معتقدم اگر در کار فرهنگی خوب عمل کنیم قهرمانان و پهلوانان بزرگی به جامعه معرفی خواهد شد.

اخبار مرتبط

عملیات احداث مدرسه ۶ کلاسه در بشاگرد آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha