لزوم تبیین ایثارگری و مجاهدت شهدا در جامعه

 لزوم تبیین ایثارگری و مجاهدت شهدا در جامعه

به گزارش سراج24، علیرضا آشناگر بعد از ظهر امروز در نخستین روز از هفته دولت ۱۴۰۰ در دیدار با فرزندان معظم شاهد همکار در استانداری سمنان با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امروز نخستین روز از هفته دولت سال ۱۴۰۰ است و ما در سال‌های قبل و پیش از شیوع کرونا با حضور در گلزار شهدای استان، برنامه‌های این هفته را آغاز می‌کردیم.

وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط کرونایی موجود و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصمیم گرفتیم تا آغاز برنامه‌های هفته دولت را با گفت‌وگو و حضور در کنار فرزندان شهدای همکار در استانداری سمنان مزین و متبرک کنیم.

استاندار سمنان اضافه کرد: خانواده و فرزندان شهدا در جامعه به‌مثابه نور هستند و نقش هدایتگری در جامعه دارند و باید قدر آنها را بدانیم.

آشناگر با تمجید از تلاش فرزندان شهید همکار در استانداری سمنان گفت: آنها از افراد ارزشی و اخلاقی بوده و ازنظر کاری نیز بسیار متعهد هستند.

وی با اشاره به اینکه شهدا در شرایط سخت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و مردم ما نیز قدردان این ایثارگری هستند، عنوان کرد: شهدای ما ستارگان درخشانی هستند که بر سپهر کشور همواره می‌درخشند و تا این مردم، انقلاب و ایران زنده است، قدردان ایثارگری و مجاهدت شهدا هستیم.

استاندار سمنان تأکید کرد: هرکدام از شهدای ما همچون پدران شهید شما و سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی برای کشور ما همچون یک ملت بودند.

آشناگر با بیان اینکه شهدای ما وقتی مقابل دشمن ایستادند، مردم اعتماد به نفس و قوت قلب گرفتند، گفت: از شما فرزندان شاهد می‌خواهم کمبودها و نقص‌های موجود را به بزرگی پدران شهید خود ببخشید و امید آنکه شما فرزندان شهدا بتوانید میراث‌دار خوبی برای پدران شهیدتان و آبروی شهدا باشید.

اخبار مرتبط

خدمت به خانواده ایثارگران یک افتخار است

رضایت شهدا در کنار مقام معظم رهبری بودن است

نصب بیلبوردهای شهدا در مناطق مختلف زنجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha