خیران در دهه اول ماه محرم چقدر به نیازمندان کمک کردند؟

خیران در دهه اول ماه محرم چقدر به نیازمندان کمک کردند؟

به گزارش سراج24؛ سعید آرام در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به میزان نذورات جمع‌آوری شده در دهه اول ماه محرم توسط خیران و مردم اظهار کرد: از ابتدای ماه محرم تا دهم ماه محرم خیران به میزان چهار میلیارد و ۷۰۶ میلیون ریال به مراکز دولتی و موسسات خیریه به صورت نقدی اهدا کرده‌اند. 

وی افزود: همچنین در این دهه خیران به مبلغ ۳۹ میلیارد و ۲۷۱ میلیون ریال به مراکز دولتی و موسسات خیریه تحت پوشش این سازمان نذورات خود را اهدا کرده‌اند.

به گفته مدیر بهزیستی شهر تهران، علاوه بر جذب این نذورات، ۶۰۰۰ پک غذایی و ۷۷۶۹ پرس غذا در دهه اول ماه محرم توسط خیران تامین و میان مددجویان توزیع شده است. 

وی با اشاره به اینکه پویش حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد، این را هم گفت که بهزیستی شهر تهران همچنان در حال جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات برای مددجویان سازمان بهزیستی است. 

آرام همچنین روش‌های جذب کمک‌های نقدی خیران در این ایام را تشریح کرد و یادآور شد: کد دستوری شرکت پرداخت الکترونیک ۹۹# *۱۱۱۱۹۹*۶۶۵۵* ، شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۱۳۷۴۰۰۱، شماره شبا IR۱۲۰۱۷۰۰۰۰۰۰۲۱۷۳۴۵۱۳۷۴۰۰۱ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۵۹۶۴۷ راه‌هایی برای جذب کمک‌های مردم پیش‌بینی شده است.

اخبار مرتبط

بیمارستان بقیه الله(عج) میزبان کاروان «نسل حسینی» خواهد بود

اهتزاز پرچم عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دریاچه خلیج فارس

ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئات عزاداری شاه حسین گویان

0 نظر

ارسال نظر

capcha