جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

به گزارش سراج24؛ سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد:  موج جدید کرونا متاسفانه آمار ابتلاء و فوتی‌های به شدت اوج گرفته است لذا پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در ۲۰ مرداد و توصیه و فرمان به نیروهای مسلح و بسیج مبنی بر اینکه مانند روزهای اول کرونا با تمام توان وارد عمل شوند و به برای مهار کرونا به همه دستگاه‌های اجرایی و دولت کمک کنند سپاه تهران اقدامات قابل توجهی را انجام داد. 

وی گفت: در این خصوص جلساتی را با ستاد مقابله با کرونا با حضور علیرضا زالی و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، ایران و تهران برگزار کردیم در طی این نشست‌ها به چند راهبرد رسیدیم که باید دنبال کنیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: در طرح شهید سلیمانی به یک تجربه بزرگ دست یافته بودیم و آن هم محله محور کردن پیشگیری و درمان بود در آن مقطع با محله محوری کردن فرآیند رهگیری و پیشگیری و درمان کرونا و کمک به کادر درمان، مراجعه به مراکز درمانی خیلی کمتر شد.

سردار حسن زاده بیان کرد: طرح شهید سلیمانی یک پایه و اساس دارد و آن هم این است که مردم هر محله را در همان منطقه و محله تثبیت کنیم ولی متاسفانه بعد از ایام نوروز مردم کاملاً سیال شدند و از شهری به شهر دیگر سفر کردند.

اخبار مرتبط

بیست و ششمین محموله واکسن کرونا وارد کشور شد

آمار ۳۳ درصدی تزریق دو دُز واکسن کرونا در کشور/ کاهش مراجعاتِ واکسیناسیون در روزهای تعطیل

آغاز مدیریت هوشمند کرونا تا اوایل آبان/ ایجاد محدودیت برای افرادی که واکسن نزده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha