تهدید بیمارستان‌های فلسطین اشغالی به عدم پذیرش بیماران کرونایی

 تهدید بیمارستان‌های فلسطین اشغالی به عدم پذیرش بیماران کرونایی

به گزارش سراج24، هفت بیمارستان در فلسطین اشغالی روز دوشنبه تهدید کردند از پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا خودداری خواهند کرد.

به نوشته خبرگزاری «آناتولی»، مدیران این بیمارستان‌ها در مقابل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی نشستی خبری برگزار کردند تا توجهات را به مشکلاتشان بابت شیوع ویروس کرونا جلب کنند.

مدیر یکی از این بیمارستان‌ها گفت، کابینه رژیم صهیونیستی به تعهدات مالی خود برای کمک به بیمارستان‌های دولتی که میزبان بیماران مبتلا به ویروس کرونا هستند، عمل نکرده است.

مدیران این بیمارستان‌ها گفتند، در حال حاضر با کمبود بودجه و کادر درمانی مواجه هستند و ممکن است دیگر بیماران مبتلا به ویروس کرونا را پذیرش نکنند.

موسسه «رابرت کخ» در آلمان اعلام کرد  که دولت آلمان روز جمعه شهروندان اسرائیلی را در فهرست خطر بالای کووید-۱۹ ارتقاء داد و حداقل پنج روز قرنطینه را برای اسرائیلی‌های واکسینه نشده که قصد ورود به این کشور را دارند در نظر گرفت.

هفته گذشته وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام  کرد «یاکوف دالف» دبیر ارشد نظامی «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم اسرائیل بعد از مثبت شدن آزمایش کرونا قرنطینه می‌شود. دالف مطابق مقررات وارد قرنطینه شده و قرار است برنامه کاری خود را در طول مدت قرنطینه ادامه دهد.

رژیم صهیونیستی مدعی واکسیوناسیون گسترده در فلسطین اشغالی است اما با شیوع موج جدید بیماری کووید-۱۹، شمار مبتلایان به بیش از ۹۹۰ هزار نفر و شمار قربانیان به ۶۸۳۰ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

ما باید به مردم فلسطین و اوکراین به یک اندازه اهمیت بدهیم

رویترز: آتش بس غزه تا ساعاتی دیگر اجرایی می شود

شمار شهیدان نوار غزه به ۳۲ نفر رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha