مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

 مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

به گزارش سراج24، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با  تبریک روز پزشک،گفت: فرا رسیدن اول شهریور ماه و روز پزشک را که مقارن سالروز بزرگداشت پزشک ایرانی،شیخ الرئیس ابوعلی سینا است،به همه پزشکان، پیراپزشکان و خانواده بزرگ پزشکی تبریک می‌گویم.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا در جهان  و کشورمان و مبارزه پزشکان و تیم همراه برای مقابله با این بیماری باعث شده که بیش از پیش قدردان کادر درمان و مدافعان سلامت از جمله پزشکان عزیز باشیم.

پرپنچی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون 83 هزار و 406 حامی در قالب طرح «اکرام ایتام و محسنین» با این نهاد همکاری دارند،گفت: از این تعداد بیش از هزار حامی، پزشک هستند که در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد استان تهران همکاری می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، بیان کرد:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در چهار ماهه ابتدای امسال بیش از 53 میلیارد تومان در قالب طرح « اکرام ایتام  و محسنین » به فرزندان معنوی خود به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کرده اند.

وی با بیان اینکه هریک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسه بانکی مختص به خود هستند،افزود: کمک های نقدی حامیان بی واسطه و به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: خیّران جهت عضویت و کمک به ایتام و فرزندان محسنین می‌توانند از طریق مراجعه به ادارات کمیته امداد استان تهران و همچنین به صورت غیرحضوری با شماره گیری سامانه ۷۳۵۵ نسبت به ثبت نام و واریز کمک های خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۱۷ هزار پُرس غذا در بین نیازمندان به مناسبت عید غدیر

پخت غذای گرم برای نیازمندان جایگزین هزینه مراسم ختم درزرین دشت شد

۷۰ درصد کمک‌های بلاعوض کمیته امداد توسط نیکوکاران تامین می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha