جهاد اسلامی:

مقاومت در برابر محاصره، زیاد سکوت نخواهد کرد

مقاومت در برابر محاصره، زیاد سکوت نخواهد کرد

به گزارش سراج24، «ولید القططی» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، مقاومت فلسطین این پیام را به دشمن صهیونیستی داده که ملت فلسطین به تنهایی هزینه محاصره را پرداخت نخواهد کرد، این محاصره هزینه‌هایی دارد و رژیم اشغالگر نیز باید آن را از امنیت و ثبات خود بپردازد.  

بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، القططی ادامه داد، رژیم اشغالگر همچنان بر سیاست خصمانه خود در قبال ملت فلسطین اصرار دارد و مقاومت نیز اصرار دارد که این رژیم نیز باید هزینه محاصره را بپردازد، این وضعیت زیاد طول نمی‌کشد.

وی تأکید کرد، رژیم صهیونیستی همچنان نوار غزه را محاصره کرده و فلسطین را در اشغال خود دارد، انواع کشتار را مرتکب می‌شود، اراضی را مصادره و سیاست تبعیض نژادی را پیاده می‌کند که نمونه این جنایات هدف گرفتن معترضان فلسطینی در مرز با نوار غزه در دیروز (شنبه) است.

القططی افزود، ملت و مقاومت فلسطین تا ابد در برابر این وضعیت ساکت نمی‌ماند. جهان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها ساکت مانده اما در صورتی که ضرری به این رژیم وارد شود صدای خود را بلند می‌کند.

وی ادامه داد: ملت فلسطین تنها یک مسأله دارد و آن مسأله، (حق) بازگشت و استقلال است. این حق ملت ماست که زندگی طبیعی داشته باشد؛ نوار غزه سالهاست تحت محاصره وحشیانه قرار دارد و اهالی آن حق دارند زندگی آزادانه داشته باشند.

القططی تأکید کرد، مقاومت فلسطین به عنوان نماینده ملت آن زیاد سکوت نخواهد کرد و حقوق ملت فلسطین را بازپس خواهد گرفت.

وی در واکنش به تیراندازی یک جوان فلسطینی به سمت تک تیرانداز صهیونیست در مرز غزه هم گفت، ملت فلسطین حق دارد حقوق خود را مطالبه و در برابر دشمن مقاومت کند، همچنین حق دارد شیوه مقاومتی خود را انتخاب کند.

القططی در خصوص نبرد «سیف القدس» هم گفت، این نبرد وحدت ملت فلسطین را تثبیت و تأکید کرد که مسأله فلسطین یک موضوع ملی است.

رژیم صهیونیستی دیروز راهپیمایی‌های فلسطینی در شرق «الشجاعیه» غزه را هدف گرفت و در تیراندازی صهیونیست‌ها ۴۱ فلسطینی از جمله ۲۲ کودک زخمی شدند.

اخبار مرتبط

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی فردا عازم بحرین می‌شود

حماس: انتفاضه الاقصی نشانگر کارآمدی مقاومت برای آزادسازی فلسطین است

جهاد اسلامی: جرقه انتفاضه در کرانه باختری زده شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha