گروه‌های فلسطینی ازسرگیری فعالیت‌های مردمی در مرز غزه را اعلام کردند

 گروه‌های فلسطینی ازسرگیری فعالیت‌های مردمی در مرز غزه را اعلام کردند

به گزارش سراج24، گروه‌های فلسطینی امروز (یکشنبه) در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کردند، فعالیت‌های مردمی در مرز غزه با فلسطین اشغالی ادامه خواهد یافت.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سما»، گروه‌های فلسطینی اعلام کردند: بدون تردید یا عقب‌نشینی به فعالیت‌های مردمی در مرز غزه ادامه می‌دهیم تا رژیم اشغالگر از قدس و ملت ما دست بکشد، محاصره غزه را بشکند، مسؤولیت‌های قانونی و انسانی خود را بپذیرد، از سنگ اندازی در بازسازی غزه و نیز محروم کردن این منطقه از ارتباط با جهان دست بردارد.

این گروه‌ها در ادامه حمله اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه را مردود خواندند و این رژیم را مسؤول هدف گرفتن غیرنظامیان خواندند.

آنها در بیانیه خود تأکید کردند: بر اساس دیدگاه و چشم‌انداز مشخص شده به فعالیت‌های مردمی خود ادامه خواهیم داد و مردم را به مشارکت گسترده در این فعالیت‌ها فرامی‌خوانیم.

گروه‌های فلسطینی در پایان گفتند: به جهان ، دوستان و میانجی‌ها می‌گوییم که غزه بخشی از فلسطین است و احدی موفق به جدا کردن آن از سرزمین و ملت فلسطین نخواهد شد و ما ادامه محاصره غزه را نمی‌پذیریم.

در همین ارتباط، «ولید القططی» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، مقاومت فلسطین این پیام را به دشمن صهیونیستی داده که ملت فلسطین به تنهایی هزینه محاصره را پرداخت نخواهد کرد، این محاصره هزینه‌هایی دارد و رژیم اشغالگر نیز باید آن را از امنیت و ثبات خود بپردازد.(جزئیات بیشتر)

رژیم صهیونیستی دیروز راهپیمایی‌های فلسطینی در شرق «الشجاعیه» غزه را هدف گرفت و در تیراندازی صهیونیست‌ها ۴۱ فلسطینی از جمله ۲۲ کودک زخمی شدند.

اخبار مرتبط

جنگ امروز جنگ اراده‌هاست/ محاصره آمریکا علیه لبنان را در هم می‌شکنیم

شلیک راکت از غزه به سوی شهر صهیونیستی سدیروت

اتمام حجت حماس درباره لزوم لغو محاصره غزه

0 نظر

ارسال نظر

capcha