ثبت‌نام ۵۰۰ دانشجوی قمی در ستاد اربعین

 ثبت‌نام ۵۰۰ دانشجوی قمی در ستاد اربعین

به گزارش سراج24، رضا لرستانی دبیر قرارگاه دانشجویی اربعین اظهار کرد: امسال تعداد دانشجویان ثبت‌نام کننده برای خادمی در ایام اربعین به بیش از ۵۰۰ نفر داوطلب رسیده‌ که به‌زودی مرحله مصاحبه آنان را آغاز خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام به‌پایان رسیده است بیان کرد: در تلاش هستیم برای انتخاب داوطلبین تمام سعی خود را داشته باشیم تا در این مسیر حق کسی ضایع نشوند و این کار فقط با توکل به خدا و توسل به خود اباعبدالله میسر خواهد شد.

دبیر قرارگاه دانشجویی اربعین افزود: یکی از شروط اصلی ما برای اعزام خادمین اربعین رعایت دستورات ستاد ملی کرونا و تزریق دوز دوم واکسن به دانشجویان داوطلب خادمی است. برای ما هیچ‌چیز مهم‌تر از سلامتی خود دانشجویان و جامعه نیست که قطعاً دانشجویان ما بدانند اعزام آنان ارتباط مستقیمی با وضعیت شیوع کرونا در ایام اعزام خواهد داشت.

لرستانی خاطرنشان کرد: داوطلبین خادمی در روزهای آینده منتظر فراخوان برای ادامه مراحل ثبت‌نام باشند که از این تعداد ثبت‌نام کننده قصد داریم به تفکیک ۲۰۰ نفر برادر و ۲۰۰ نفر خواهر برای خادمی در موکب بین‌راهی مسیر پیاده‌روی اربعین اعزام کنیم.

وی یادآور شد: دانشجویانی که تاکنون موفق به دریافت دوز اول واکسن کرونا نشده‌اند سعی کنند در این روزها حتماً تزریق دوز اول خود را انجام داده دهند تا برای قبل از اعزام برگه واکسینه شدن را به همراه داشته باشند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha