حماس: اشغالگران دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند

حماس: اشغالگران دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند

به گزارش سراج24؛ «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بامداد یکشنبه به حملات شدید جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان داد.

برهوم طی بیانیه‌ای در این‌باره گفت: «واضح است که اشغالگران صهیونیست، وضعیت را اشتباه ارزیابی کرده، پیام مردم ما و جناح‌های مقاومت را نادیده گرفته و مستقیماً به روی آنها آتش گشودند، که در پی آن روزنامه‌نگاران و کودکان و ده‌ها نفر دیگر را مجروح کردند».

به نوشته مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وی با باین اینکه صهیونیست‌ها سعی دارند با حمله به نوار غزه از شدت ناامیدی و شکست خود در برابر مقاومت بکاهند، تصریح کرد: «غزه بار دیگر با استحکام، عزم و اراده برای مسجدالاقصی و مقدسات دیگر تلاش می‌کند و با آتش خود دشمن را نابود می‌نماید».

پیش از وی، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز ادعا کرده بود: «حوادث در منطقه جنوبی خطرناک است و ما هیچگونه نقض حاکمیت اسرائیل را نمی‌پذیریم. ما به وقایع خطرناکی که در منطقه جنوبی رخ داده پاسخ خواهیم داد».

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه حملات سنگینی را به مواضع مقاومت در نقاط مختلف غزه، از جمله مرکز، غرب و جنوب آن انجام دادند. (جزئیات بیشتر)

ارتش اسرائیل مدعی است این حملات را در واکنش به زخمی‌شدن یک نظامی صهیونیست طی مقابله با تظاهرات ساکنان غزه در نزدیکی فنس‌های امنیتی، انجام داده است.

اخبار مرتبط

رژیم صهیونیستی باید بهای آتش بس در غزه را بپردازد

حماس: تل آویو بهای مورد نظر مقاومت را پرداخت خواهد کرد

حماس: تاریخ، شجاعت اسرا در شکستن ابهت اسرائیل را ثبت خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha