بیانیه جنبش «نجباء» درباره شهادت ۴ عضو این گروه در شمال بغداد

بیانیه جنبش «نجباء» درباره شهادت ۴ عضو این گروه در شمال بغداد

به گزارش سراج24 به نقل از دفتر اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» عراق، این جنبش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شماری از رزمندگان تیپ ۱۲ حشد شعبی متشکل از اعضای جنبش مقاومت اسلامی نجباء بر اثر کمین تروریستی داعش در منطقه الطارمیه واقع در بغداد به شهادت رسیدند.

بر اساس این گزارش، در بیانیه نجباء آمده است: تروریست‌های داعشی که در سایه انفعال دولت موقت عراق مناطق شمالی پایتخت را ناامن کرده‌اند، در حمله‌ای تروریستی ۴ تن از رزمندگان حشد شعبی را به شهادت رساندند.

نجباء اعلام کرده است: طبق گزارش منابع میدانی، عناصر تکفیری ابتدا یک مین کنار جاده‌ای را منفجر نموده و سپس از پنج نقطه در مزارع مجاور به رزمندگان نجباء حمله کردند.

در ادامه بیانیه مذکور آمده است: سازمان بسیج مردمی عراق در پی این حمله تروریستی، شهادت چهار مجاهد نجباء به نام‌های علی کاظم حاتم طاهر الازیرجاوی، یوسف محمد جاسم هانی الکریماوی، محمد حمزه ناصر حسین الجبوری و ضرغام عدنان هانی ابراهیم الجنابی را تأیید کرد و از مجروحیت شماری دیگر از رزمندگان این تیپ خبر داد.

نجباء تأکید کرده است: معاون فرمانده تیپ ۱۲ حشد شعبی از جمله شهدای نجباء در این کمین است. گفتنی است، منطقه الطارمیه از مدت‌ها پیش در سایه اهمال دولت الکاظمی به کانون هسته‌های خاموش داعش تبدیل شده است.

در همین رابطه، رئیس شورای سیاسی نجباء از دولت موقت خواست که به جای سوء استفاده سیاسی و انتشار پیام‌های تسلیت تکراری، در راستای خونخواهی شهدای حشد شعبی اقداماتی مؤثر ترتیب دهد.

اخبار مرتبط

تمجید احزاب و شخصیت‌های ملی لبنان از عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان در قدس اشغالی

این جنایات بخشی از نقشه شوم آمریکا و صهیونیسم جهانی است

جنبش نجباء: حکومت اقلیم کردستان مسئول تحرکات صهیونیست‌هاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha