سردار تنگسیری: بیمارستان‌های ندسا روزانه به ۵۰۰ بیمار کرونایی خدمت‌ رسانی می‌کنند

سردار تنگسیری: بیمارستان‌های ندسا روزانه به ۵۰۰ بیمار کرونایی خدمت‌ رسانی می‌کنند

به گزارش سراج24؛ دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید سرزده از مراحل آماده سازی بیمارستان استقراری خدمات درمانی که جدیدأ در محل نمایشگاه دائمی شهر بندرعباس مستقر شده، حضور یافت و از کلیه پرسنل درمانی این مرکز درمانی تقدیر و تشکر به عمل آورد. 

در حاشیه این بازدید، سردار تنگسیری ، ابراز داشت : مجموعه نیروهای لشکری و کشوری امروز با بسیج همه منابع و امکانات و با توکل بر خدای متعال برای مبارزه با سویه جدید کرونا دلتا در موج اخیر این ویروس در حال فعالیت شبانه روزی هستند.

دریادار تنگسیری افزود: نیروی دریایی سپاه هم مثل سایر بخش ها، در استانهای استقراری ندسا به ویژه استان هرمزگان  بعلت شرایط حاد این استان، دو بیمارستان صحرایی در بندرعباس و بندرلنگه، با تمام تجهیزات درمانی برپا نموده است که روزانه بیش از  پانصد نفر بیمار مراجعه کننده و به خدمات دهی درمانی مشغول می باشند. 

وی ضمن تقدیر از کادر درمانی افزود: نیروی دریایی سپاه در  موج اخیر شیوع سویه کرونا دلتا، در کنار پرسنل زحمتکش بهداشت ودرمان کشور، هم اکنون  بیش از 260 تخت  بیمارستانی  با تمام تجهیزات و کادر  درمانی متخصص  فعال کرده است.

اخبار مرتبط

برنامه هلال احمر برای واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا طی یک ماه / آغاز برنامه از ۱۰ مهر

جزئیاتی از«قرنطینه هوشمند»اعلام شد

ماجرای خرید و فروش کارت جعلی واکسیناسیون

0 نظر

ارسال نظر

capcha