جزئیات حضور بسیجیان تهران در گام پنجم طرح شهید سلیمانی اعلام شد

جزئیات حضور بسیجیان تهران در گام پنجم طرح شهید سلیمانی اعلام شد

به گزارش سراج24؛ عیسی مالمیر، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران با اشاره به راه اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در ورزشگاه آزادی تهران، بیان داشت: در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ورود بسیج جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا که از آذرماه 99 شروع شده تا امروز ادامه دارد تمرکز بر طرح شهید سلیمانی بود.

وی ادامه داد:‌در گام چهارم  بحث پیشگیری،رهگیری و بیماری یابی بود اما در گام پنجم که واکسیناسیون اضافه شد بسیج جامعه پزشکی به عنوان متولی امر در بحث همکاری با مراکز ششگانه بهداشتی تهران، تمام توان خود را در بحث واکسیناسیون حداکثری در تهران بزرگ به کار گرفته است و تا امروز نیروهای بسیجی و نیروهای مسلح  در بیش از 40 مرکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران بزرگ از 107 مرکزی که در تهران فعالیت دارند مشارکت فعال داشته‌اند.

مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران اضافه کرد: روزانه 1000 تزریق واکسن را در مرکز واکسیناسیون ورزشگاه آزادی انجام می‌دهیم که بحث نیروی انسانی و مدیریت این فرایند را بسیج جامعه پزشکی تهران متقبل شده است.

مالمیر یادآور شد: برنامه ریزی می‌کنیم تا فعالیت این مراکز دو شیفته شود و ظرفیت روزانه دو هزار واکسیناسیون را داشته باشیم.

اخبار مرتبط

شناسایی ۴۶۳ بیمار جدید کرونایی

شناسایی ۴۴۱ بیمار کرونایی در کشور/ فوتی کرونا دوباره به صفر رسید

آمار روزانه کرونا صعودی شد/ شناسایی ۳۵۲ بیمار جدید

0 نظر

ارسال نظر

capcha