آزادگان پیام استقامت و وفاداری به ولایت را به جهانیان ابلاغ کردند

آزادگان پیام استقامت و وفاداری به ولایت را به جهانیان ابلاغ کردند

به گزارش سراج24 ، آیت‌الله محمدرضا ناصری در تماس تلفنی با جمعی از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس در استان یزد، ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت و صبر و استقامت آزادگان در دوران اسارت را تحسین کرد.

وی افزود: اسرای ما در دوران اسارت با تأسی از خواهر با وفای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، زینب کبری سلام الله علیها، پیام استقامت و وفاداری به ولایت را به جهانیان ابلاغ کردند.

ناصری عنوان کرد: آزادگان ما در زندان‌های بعثی‌ها همه ناملایمات و شکنجه‌ها را تحمل کردند و با وجود وعده‌های کاذب دنیایی، دست از پیروی از مراد خود، امام خمینی (ره) برنداشتند و از خود الگویی ساختند که امروزه بسیاری از جوانان متعهد در کشور عراق و ایران با ایمان بالای خود در برابر دشمنان شیعه با تمام توان می‌ایستند و دشمن را وادار به تعظیم در برابر این اراده مستحکم می‌کنند.

ناصری ادامه داد: روایت اسرای جنگ تحمیلی چیزی نیست که با یک مطلب و یک مقاله و داستان بشود، حق آن را ادا کرد بلکه این روایت باید توسط اهل هنر و ادب به رشته تحریر و تصویر درآید و آن روزهای سخت اسارت برای آیندگان و جوانانی که جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند، به درستی روایت شود.

گفتنی است؛ آیت‌الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد امروز به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به دلیل شیوع کرونا به جای دیدار حضوری با آزادگان استان، با جمعی از آنها تماس تلفنی برقرار کرده و از استقامت آنها در دوران اسارت تقدیر کردند.

اخبار مرتبط

مشکل اهدای وام ۱۰۰ میلیونی کارآفرینی نابینایان حل شد

استان یزد آبی شد

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha