مدیریت محله گلستان ناحیه یک شهرداری منطقه ۲۲ در گفت‌وگوی اختصاصی با سراج 24:

وجود دکتر زاکانی با تحول عظیمی در شهرداری تهران همراه است/ مشکلات شهر در بلند مدت حل و فصل می شود

وجود دکتر زاکانی با تحول عظیمی در شهرداری تهران  همراه است/  مشکلات شهر در بلند مدت حل و فصل می شود

به گزارش سراج24؛ سیده زهرا طباطبائی فعال فرهنگی و مدیریت محله گلستان ناحیه یک شهرداری منطقه ۲۲ در گفت‌وگوی اختصاصی با سراج24 در خصوص انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران گفت: به نظر انتخاب به جایی می باشد و شهرداری تهران نیاز به یک مدیر مدبر و انقلابی مثل آقای زاکانی داشت.
وی افزود: با توجه به صداقت و روحیه فساد طلبی ایشان و همچنین سابقه ی گذشته و روند خوب مناظرات در انتخابات بسیار به آینده خوش بین هستم. قطعا شهرداری نیاز به تغییر داشت. باتوجه به سالها رکود و عدم پیشرفت و تحول می بایست فردی با نگاهی تازه و با جسارت و سلامت وارد این سیستم شود و با رزومه ایشان، امید تازه ای به این تغییر ایجاد شده است. نوع نگاه و تفکر بسیجی آقای زاکانی و دغدغه مندی ایشان تغییر را در پی خواهد داشت ولی قطعا  ایجاد تحول عظیم به خیلی از عوامل و نهادها و همچنین ‌حمایت شورای شهر بستگی دارد.

طباطبائی ادامه داد: ما باید بعد از چهل سال جهت برپا نگهداشتن یاد امام حسین(ع) و محرم به دولت یا شهرداری وابسته نباشیم مگر در نشان دادن هدف عاشورا و علت جهاد اباعبدالله (ع) به دنیا .. صرف برگزاری مراسم و حتی حمایت گاها مالی دولت و یا شهرداری که بیشتر باعث منفعت عده خاصی میشده به وظیفه خود عمل نکردیم و نتیجه ای که در حال حاضر در بین جوانان مشاهده می شود یعنی راه را درست نرفته ایم.

سیده زهرا طباطبائی در خصوص وجود علیرضا زاکانی در شهرداری اضافه کرد: همیشه به تغییرات خوش بین هستم و فکر می کنم می تواند روند خوبی داشته باشد و فضای خوبی ایجاد شود البته مشکلات زیاد است و زمان نیاز دارد تا خیلی از این ها همچون تکلیف وضعیت سراها و مدیران و کارکنانشان و بهبود بخشیدن به روند کاری و عملکرد ها حل و فصل شود.

وی در پایان با ارائه در خواست هایی از دکتر زاکانی خواستار بکار گیری نیروهای با تجربه در کنار نیروهای جوان و با انگیزه در حوزه های مختلف شهری، استفاده از نخبگان و متخصصین هر منطقه و محله جهت تصمیم گیری به عنوان اتاق فکر و استفاده از ظرفیت های محلی در اجرای پروژه ها با توجه به شناخت بیشتر شد.

اخبار مرتبط

خلا دادستانی امور اداری در کشور احساس می شود/ پرداخت عوارض پس از تغییر کاربری تثبیت کننده ی امر خلاف است

شهرداری به تنهایی توان مبارزه با معضلات را ندارد/ دستگاه های اجرایی می توانند جامعه هدف انقلاب اسلامی را بهتر از گذشته کنند

علیرضا جاوید سرپرست شهرداری تهران شد

1 نظر

ارسال نظر

capcha