گروه های جهادی طلبه به کمک کادر درمان در بیمارستان نمازی آمدند

گروه های جهادی طلبه به کمک کادر درمان در بیمارستان نمازی آمدند

به گزارش سراج24، دکتر محمد صادق مسعودی در دیدار با مسئولان دفاتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، حضور نیروهای طلبه جهادی در کنار کادر درمان را ستودنی اعلام کرد و اظهار داشت: این برای سومین مرتبه است که گروه‌های جهادی طلبه در کنار کادر درمان به بیماران کرونایی خدمات‌رسانی می‌کنند.

این جراح مغز و اعصاب با اشاره به اینکه امروزه کادر درمان بیمارستان نمازی شیراز به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز درمانی کشور بدون هیچ کم‌کاری در تمامی رشته‌های تخصصی به تمامی بیماران کشور خدمات فوق تخصصی ارائه می‌دهند گفت: به دلیل نیاز شرایط بحرانی استان برای ارائه خدمات به ۴۵۰ بیمار کرونایی تخت اضافه کرده‌ایم که تعداد تخت‌های بستری این بیمارستان به ۱۲۰۰ تخت افزایش‌یافته است.

این مقام مسئول سن بستری مبتلایان کرونایی در این بیمارستان را در گروه سنی نوزادان و بیمار ۹۸ ساله اعلام کرد و افزود: امیدواریم با واکسیناسیون سریع و به‌موقع جامعه هدف بتوانیم پیک پنجم را به‌عنوان آخرین پیک کرونایی یاد کنیم که این مهم نیازمند همراهی و همکاری شهروندان است که بدانند با رعایت فاصله اجتماعی می‌توانند بر آمار مبتلایان غلبه کنند.

وی ادامه داد در شرایط فعلی ۳۰۰ بیمار کرونایی بستری و ۱۲۰ نفر دیگر نیز روزانه با مراجعه به بخش کرونا با توجه به شرایط نوع بیماری آنان دارو دریافت و در خانه قرنطینه هستند.

مسعودی حضور گروه‌های جهادی طلبه را در کنار کادر درمان در استان به‌عنوان یک رویداد مهم فرهنگی پزشکی یادکرد و گفت: شاهد هستیم گروه‌های جهادی «طلبه نصیر» در بخش‌های کرونایی فعالیت می‌کنند که حضورشان برای بیماران کادر درمان مایه دلگرمی است.

رئیس بیمارستان نمازی بابیان اینکه قبل از حضور گروه‌های جهادی طلبه کارکنان بیمارستان گلایه داشتند خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی وظیفه تک اقشار جامعه است ولی گروه‌های جهادی نصیر با نیت خود و تلاش شبانه‌روزی که داشتند نشان دادند هر کدام از اقشار جامعه در هر لباسی با توجه به شرایط بحرانی جامعه نسبت به یکدیگر وظیفه خدمات‌رسانی دارند

اخبار مرتبط

دولت سیزدهم زمینه طنین انداز شدن روحیه جهادی را در کشور فراهم کند

اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

پوشش واکسیناسیون در قم بالاتر از میانگین کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha