جشنواره طراوت برگزار می‌شود

جشنواره طراوت برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، مهدی دیابی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی سپاه استان سمنان با بیان اینکه جشنواره طراوت در سطح استان سمنان برگزار خواهد شد، تاکید کرد: موضوع این جشنواره ترویج فرهنگ حجاب و عفاف خواهد بود.

وی با بیان اینکه این جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری خواهد بود، افزود: محور طراوت در واقع حجاب از نگاه ادیان و اقوام، حجاب شکوه بندگی کرامت انسانی، نقش مردان در جامعه عفیف، زیبایی‌های حجاب، حجاب، قانون مداری حق شهروندی و حجاب هویت اسلامی اصالت ایرانی تعیین شده است.

معاون روابط عمومی سپاه سمنان با بیان اینکه علاقمندان و هنرمندان در قالب فیلم کوتاه، مستند، نماهنگ، موشن گرافیک، عکس، پوستر، کاریکاتور، پادکست، نمایش و مستند رادیویی، وب‌سایت، نرم‌افزار موبایلی، بازی موبایلی، شبکه‌ها و پیام‌رسان‌های اجتماعی، مقاله، شعر و داستان می‌توانند آثار خود را ارسال کنند، ابراز کرد: سی ام مهرماه ۱۴۰۰ آخرین مهلت ارسال آثار تعیین شده است همچنین اختتامیه جشنواره در روز چهارم آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

دیابی با بیان اینکه نشانی fesstivaltaravat.ir برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: تجربه‌های موفق و خلاقانه در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نیز به‌عنوان بخش ویژه جشنواره در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

حجاب ضامن حفظ جایگاه و ارزش زنان است

ارائه درس عفاف و حجاب توسط مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

فعالیت در حوزه حجاب باید اقناعی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha