فعالیت ۱۰۰۰ جهادگر در طرح حاج قاسم سلیمانی البرز

فعالیت ۱۰۰۰ جهادگر در طرح حاج قاسم سلیمانی البرز

به گزارش سراج24، مهران طیران اظهار کرد: پانزدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه استان البرز از اول محرم توسط نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیجی آغاز شده است.

توزیع بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی بین آسیب‌دیدگان کرونا

وی با بیان اینکه رزمایش کمک‌های مؤمنانه در چند بخش انجام می‌شود، تصریح کرد: در نخستین مرحله از این رزمایش بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی تا پایان دهه اول محرم بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و کم برخوردار توزیع می‌شود.

توزیع بسته‌های معیشتی در بین افراد کم برخوردار اقلیت‌های دینی

رئیس بسیج سازندگی استان البرز بیان کرد: به منظور دستگیری از نیازمندان، بسته‌های معیشتی در بین افراد کم برخوردار ادیان الهی استان البرز از جمله زرتشتی‌ها، مسیحیان و یهودیان توزیع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین بیش از ۵۰ هزار پرس غذای گرم توسط هیئات، گروه‌های جهادی، پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج تا دهه اول بین افراد کم برخوردار استان توزیع می‌شود.

طیران با اشاره به اینکه بسیج حقوقدانان، بسیج اصناف و خیرین اصناف برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد وارد عرصه شدند، گفت: تاکنون حدود ۷۰۰ میلیون تومان توسط آنان برای این امر خداپسندانه جمع آوری شده است.

وی اظهار کرد: هنوز آماری از تعداد آزادسازی زندانیان نداریم، چراکه جرایم غیر عمد زیر ۲۰ میلیون تومان در طرح مواسات و همدلی آزاد شدند.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به فرمان رهبر انقلاب مبنی بر تقویت فعالیت بسیج و نیروهای نظامی برای مهار بیماری کرونا، بیان کرد: بر این اساس در قالب دو طرح اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

وی تصریح کرد: نخست طرح حاج قاسم سلیمانی است که در قالب یک هزار تیم حمایتی، نظارتی و مقاربتی به صورت محله محور با محوریت مسجد در راستای مهار بیماری کرونا اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

۸۰۰ نفر از جهادگران در طرح واکسیناسیون گسترده ثبت نام کردند

طیران با اشاره به طرح دوم بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، خاطرنشان کرد: ۸۰۰ نفر از جهادگران در طرح واکسیناسیون گسترده ثبت نام کردند و پس از آموزش به زودی در راستای کمک به مراکز بهداشتی و دانشگاه علوم پزشکی البرز اقدام می‌کنند.

وی گفت: بسیج مداحان استان البرز در اقدامی جهادی از طریق مداحان و سخنرانان عزاداران هیئات را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ترغیب می‌کنند تا کمترین آسیب متوجه عزاداران امام حسین (ع) شود.

مرمت ۲۰ خانه توسط جهادگران بسیجی

رئیس بسیج سازندگی استان البرز اظهار کرد: توسط گروه‌های جهادی در هیئات عزاداری بسته‌های بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده توزیع می‌شود.

وی متذکر شد: در بحث مرمت و بازسازی مسکن محرومین کما فی السابق گروه‌های جهادی فعال هستند مرمت ۲۰ مسکن در حال انجام است.

اخبار مرتبط

چرا کرونا هنوز به پایان نرسیده است؟

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

برپایی موکب های اربعین ایران از ۱۰ لغایت ۲۳ صفر/ تاکید بر اسکان و وسائل سرمایشی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha